Bomba w siedzibie b. prezydenta USA! Secret service w panice

Bomba w siedzibie b. prezydenta USA! Secret service w panice

Prezydent USA w latach 2008-2017, Barack Obama oraz jego żona Michelle otrzymali dziś niebezpieczną paczkę. W jej wnętrzu znajdował się ładunek wybuchowy. Secret Service bada sprawę.

Były prezydent USA i jego małżonka otrzymali bombę na adres swojej rezydencji pod Waszyngtonem. Niebezpieczną zawartość odkrył ich pracownik zajmujący się odbieraniem i segregowaniem poczty.

Nie jest to odosobniony przypadek. Taki sam ładunek przybył dziś do domu Billa i Hillary Clintonów do ich domu pod Nowym Jorkiem. Paczka była jednak zaadresowana tylko do byłej pierwszej damy.

Były prezydent USA na celowniku

Prezydentury Clintona i Obamy dzieli aż osiem lat. To oni jednak spośród wszystkich dawnych głów amerykańskiego państwa mogli stać się ofiarami eksplozji. Jak poinformował za pomocą Twittera Secret Service, nawiązano już współpracę z innymi agencjami w celu znalezienia sprawców.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Amerykańskie służby poinformowały również, że bombę wysłano także na adres George'a Sorosa, znanego finansisty. Jak się okazało, wszystkie trzy śmiercionośne urządzenia były identyczne.

Niedoszłe zamachy na znane osoby

Szczęśliwie żadna z bomb nie eksplodowała. Jak podają media, były one skonstruowane z rurki i zapalnika. Intrygujące są kulisy wyboru akurat takiej listy adresatów. Można mniemać, że nadawcą była osoba ideologicznie związana z obozem bardziej prawicowym, niż byli amerykańscy prezydenci USA z ramienia Partii Demokratycznej oraz otwarcie sprzeciwiający się prawicowym rządom w państwach europejskich, szczególnie węgierskiemu (jest z pochodzenia węgierskim Żydem) miliarder George Soros.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bunt w PiS! Czołowy minister: „Wstyd mi!”
  2. Był najbardziej obiecująca gwiazdą TVP! Teraz nikt nie chce go zatrudnić z jednego powodu
  3. Gdzie mieszka Tadeusz Rydzyk? Będziecie w szoku
  4. Sweater weather – jesienią postaw na komfort!
  5. Mistrz! O tym psie mówi cały świat. Kiedy dowiecie się dlaczego, spadniecie z krzeseł
źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News