Prezydent uderza we własną partię. "Absolutnie się pogubiliście"

Prezydent uderza we własną partię. "Absolutnie się pogubiliście"

Prezydent uderza we własną partię. Powiedział, że już im pomagać nie będzie. Jasno stwierdził, iż pogubili się w tym, co robią.

Prezydent ma pod ich adresem wiele zarzutów. Jasno dał do zrozumienia, że nie tak powinna wyglądać jego partia. Bronisław Komorowski atakuje swoje ugrupowanie. Były prezydent po przegranej w wyborach usunął się w cień i nie jest o nim tak głośno. Nie zajmuje się polityką jak kiedyś, ale często występuje jako ekspert w tych sprawach. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński właśnie ZNISZCZYŁ WOŚP! Fundacja straci MILIONY Na antenie radia RMF FM wyznał, że jest zawiedziony tym co robi opozycja, w tym i Platforma Obywatelska, czyli jego dawne ugrupowanie, z którym dalej mocno sympatyzuje.

Prezydent uderza we własną partię

Prezydent jest zdziwiony, że Platforma nie potrafi wykorzystać swojego zwycięstwa, jakim jest wymuszona dymisja aż 4 najbardziej znienawidzonych przez opozycję ministrów. Chodzi oczywiście o Macierewicza, Szyszko, Waszczykowskiego i Radziwiłła. ZOBACZ TAKŻE: Koszmar syna Leppera. „Chcą zrobić z nim to co z ojcem” Bronisław Komorowski jasno określił, że opozycja po prostu się pogubiła i najlepszym przykładem tego jest ostatnie głosowanie dotyczące przepisów aborcyjnych. Nie chce także wrócić i jej pomóc w budowaniu silnego ugrupowania i zdobywaniu nowego elektoratu. Dodał jednak, że jeżeli do Polski wróci Donald Tusk to będzie go popierał obiema rękoma. Źródło:wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu