Prezydent uderza we własną partię. Powiedział, że już im pomagać nie będzie. Jasno stwierdził, iż pogubili się w tym, co robią.

Prezydent ma pod ich adresem wiele zarzutów. Jasno dał do zrozumienia, że nie tak powinna wyglądać jego partia. Bronisław Komorowski atakuje swoje ugrupowanie.

Były prezydent po przegranej w wyborach usunął się w cień i nie jest o nim tak głośno. Nie zajmuje się polityką jak kiedyś, ale często występuje jako ekspert w tych sprawach.

ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński właśnie ZNISZCZYŁ WOŚP! Fundacja straci MILIONY

Na antenie radia RMF FM wyznał, że jest zawiedziony tym co robi opozycja, w tym i Platforma Obywatelska, czyli jego dawne ugrupowanie, z którym dalej mocno sympatyzuje.

Prezydent uderza we własną partię

Prezydent jest zdziwiony, że Platforma nie potrafi wykorzystać swojego zwycięstwa, jakim jest wymuszona dymisja aż 4 najbardziej znienawidzonych przez opozycję ministrów. Chodzi oczywiście o Macierewicza, Szyszko, Waszczykowskiego i Radziwiłła.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar syna Leppera. „Chcą zrobić z nim to co z ojcem”

Bronisław Komorowski jasno określił, że opozycja po prostu się pogubiła i najlepszym przykładem tego jest ostatnie głosowanie dotyczące przepisów aborcyjnych.

Nie chce także wrócić i jej pomóc w budowaniu silnego ugrupowania i zdobywaniu nowego elektoratu. Dodał jednak, że jeżeli do Polski wróci Donald Tusk to będzie go popierał obiema rękoma.

Źródło:wp.pl

Te memy DOSKONALE podsumowują rok 2017!


Plan Petru: Internauci już wiedzą, na czym będzie polegać! [MEMY]

...

Zobacz również