Kocioł pod Pałacem Prezydenckim. Policja tłumi protest opozycji

Kocioł pod Pałacem Prezydenckim. Policja tłumi protest opozycji Źródło:

Pod Pałacem Prezydenckim oraz w jego okolicach mają właśnie miejsce naprawdę szokujące wydarzenia. Policja ostro reaguje na intensywny protest przeciwników Prawa i Sprawiedliwości. W ruch poszedł już nawet gaz pieprzowy. Co na to prezydent Andrzej Duda?

Tysiące zwolenników opozycji zebrało się dziś pod siedzibą głowy państwa, aby protestować przeciw polityce Prawa i Sprawiedliwości. Manifestujący chcieli także okazać swój bunt wobec ustaw sądowych, które podpisał dzisiaj Andrzej Duda.

Szokujące zdarzenia na Krakowskim Przedmieściu

Protest rozpoczął się bardzo spokojnie. Zebrani na Krakowskim Przedmieściu obywatele skandowali przygotowane wcześniej hasła oraz przemawiali w tonie wrogim prezydentowi oraz obozowi rządzącemu. Jakiś czas później w centrum Warszawy zrobiło się jednak naprawdę gorąco. Manifestujący zaczęli się przepychać z policją, niektórzy siadali na ziemi, aby utrudnić pracę funkcjonariuszy.

Co na to prezydent Duda?

Ostatecznie policjanci użyli więc gazu pieprzowego. W tłumie zapanował jeszcze większy chaos, wiele osób polewało się wodą, aby zneutralizować skutki działania substancji. Manifestujący zdecydują się prawdopodobnie na wezwanie karetki. Nie wiadomo, w jaki sposób Andrzej Duda zdecyduje się odnieść do wydarzeń pod swym miejscem pracy. Prezydent wciąż bowiem stanowczo milczy, odcinając się od protestów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyciek z PiS! Przypadkiem ujawniono kluczową decyzję Morawieckiego
  2. Będzie wojna z PiS! Rydzyk zakłada partię, wystartuje w wyborach
  3. Nie polecicie na wakacje. PiS wydał wszystko na propagandę, samoloty nie będą latać
  4. Skatował psa młotkiem. Twierdzi, że zrobił to w trosce o czworonoga
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News