duda stonoga
fot. wikipedia/youtube
Wiadomości Pikio - 5 Sierpnia 2015

Prezydent Duda "rozważy" ułaskawienie Stonogi

Portal wp.pl uzyskał informacje dotyczące ewentualnego ułaskawienia Zbigniewa Stonogi przez prezydenta Andrzeja Dudę. Według informacji portalu sprawa biznesmena zostanie "rozważona".

Zbigniew Stonoga chciałby startować w zbliżających się wyborach parlamentarnych jednak na przeszkodzie stoi mu prawomocny wyrok, na mocy którego biznesmen wzywany jest do odsiadki mającej się rozpocząć 31 sierpnia tego roku. Oznacza to, że podczas głosowania będzie już odsiadywał wyrok. - Może Jędrek Duda mnie ułaskawi. No w końcu dałem mu prezydenturę, te 514 tysięcy głosów - mówił Stonoga w kontekście jego problemów ze startem w wyborach parlamentarnych. Portal Wirtualna Polska postanowił dowiedzieć się jak do sprawy ewentualnego ułaskawienia podchodzi prezydent Andrzej Duda. Z uzyskanych przez WP informacji od bliskiego otoczenia prezydenta Dudy wynika, że prośba o ułaskawienie Zbigniewa Stonogi zostanie rozpatrzona jeśli taka się pojawi. Na razie jednak, przed zaprzysiężeniem, nowy prezydent nie zajmuje się takimi sprawami.Polub pikio.pl by być na bieżąco!
bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News