Koszmarna wpadka prezydent Chorwacji! O tym mówi już cały świat

Koszmarna wpadka prezydent Chorwacji! O tym mówi już cały świat Źródło:

Prezydent Chorwacji Kolinda Grabar-Kitarović zrobiła coś, co teraz przekazują sobie wszystkie media na świecie. Polityk zaliczyła koszmarną wpadkę. Za ujawnienie sprawy odpowiedzialni są chorwaccy dziennikarze będący w opozycji wobec polityki pani prezydent. 

Jesteśmy na świeżo po finałowym meczu mundialu, w którym Francja zmierzyła się z Chorwacją. Wielkie sportowe emocje zostały jednak nieco przyćmione równie wielkimi gośćmi. Najważniejsi politycy obu walczących na boisku państw pojawili się na trybunach. Oczy świata skierowały się jedynie na prezydent Chorwacji - Kolindę Grabar-Kitarović.

Prezydent Chorwacji wywołała aferę

Warto dodać, że chorwacka prezydent towarzyszyła piłkarzom reprezentacji jej kraju przez cały turniej. Gratulowała zespołowi po kolejnych wygranych meczach i mobilizowała sportowców do działania. Kolinda Garbar-Kitarović wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Być może to właśnie nieco speszyło polityk. Prezydent Chorwacji, niestety, nie ugryzła się w język i wywołała niemały skandal. Wypowiedź chorwackiej głowy państwa jest jak woda na młyn dla opozycji w Zagrzebiu. Tomislav Krasnec, brukselski korespondent chorwackiej gazety "Večernji list", cytuje najnowszą wypowiedź prezydent kraju. Kolinda Grabar-Kitarović pochwaliła Rosję i Władimira Putina za wzorową organizację Mundialu. "Ja i kibice z mojego kraju czujemy się tutaj jak u siebie w domu" - powiedziała. Jej słowa zostały natychmiast skomentowane przez dziennikarzy opozycji, którym zdecydowanie nie przypadły do gustu. Według chorwackiej opozycji, chwalenie Rosji nie jest najlepszym pomysłem. Myślicie, że w Polsce po takich słowach ważnego polityka na temat Rosji, również byłaby afera? Źródło: newsweb.pl Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia. Aktorka jest w ciężkim stanie, trafiła na OIOM
  2. Wzruszenie podczas Dzień Dobry TVN. Widzowie zamarli
  3. To koniec najdroższego programu TVN! Szokujące doniesienia
  4. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca
  5. Letnie stolice Polski. Udane wakacje nad Bałtykiem
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News