ZPO#27: 47-letnia prezydent Chorwacji podbiła internet

ZPO#27: 47-letnia prezydent Chorwacji podbiła internet Źródło:

27. odsłona "Z Przymrużeniem Oka". 47-letnia prezydent Chorwacji Kolinda Grabar-Kitarović podbiła serca części internautów, ale nie z powodu politycznych osiągnięć, a za pomocą... zdjęć w bikini. Jej fotografie znów obiegły sieć i dotarły do milionów czytelników, którzy chwalą wdzięki centroprawicowej pani prezydent. 

Kolinda Grabar-Kitarović została prezydentem Chorwacji w lutym 2015 roku. Wcześniej kobieta była ministrem ds. europejskich oraz ministrem spraw zagranicznych. Część wykształcenia zdobyła między innymi w Stanach Zjednoczonych, by później rozpocząć karierę w dyplomacji m.in na terenie Kanady. W 2011 roku została jednym z zastępców sekretarza generalnego NATO będąc pierwszą kobietą na tym stanowisku. Wybory prezydenckie wygrała będąc wystawiona przez Chorwacką Wspólnotę Demokratyczną. W drugiej turze pokonała walczącego o reelekcję prezydenta Ivo Josipovića otrzymując 51% głosów.

Prezydent Chorwacji zachwyca w bikini

Imponujące osiągnięcia w polityce nie przyniosły jej takiego rozgłosu jak zdjęcia w bikini na plaży. Jej fotografie udostępniono już setki tysięcy razy. Dzięki temu nazwisko pani prezydent Chorwacji poznali internauci na całym świecie. tweety kolinda2 kolindaNajlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono niewygodne sekrety Agaty Dudy. Seksualne, rodzinne i polityczne!
  2. SZOK na finale mundialu! Wszyscy to przeoczyli, jest afera
  3. Zaskoczenie na mundialu! Delfin upokorzył Jackowskiego, kompromitacja polskiego jasnowidza
Następny artykuł