prezydent ostra taśma
Instagram andrzejduda
Joanna Szwalikowska - 30 Sierpnia 2020

Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?

Coś takiego w polskiej polityce z pewnością nie działo się od dawna. W sieci pojawiło się nagranie, na którym znalazł się prezydent Andrzej Duda oraz jego żona Agata Kornhauser-Duda. Sprawa wygląda poważnie. Podczas nagrania słychać słowa, których nikt nie spodziewał się usłyszeć.

W sieci pojawiła się ostra taśma, na której znalazł się między innymi prezydent Andrzej Duda. O co chodzi? Wiele osób było zszokowanych, gdy obejrzało nagranie. Nikt nie spodziewał się usłyszeć słów, które na nim padają. Internauci są w prawdziwym szoku.

pogrzeb niebywałe scenyNiebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Szokujące nagranie z udziałem prezydenta, internauci nie mogą uwierzyć

Na nagraniu, które zostało opublikowane w sieci widać zarówno prezydenta Andrzeja Dudę, jak i pierwszą damę. Małżonka kieruje w stronę męża słowa, których nikt się nie spodziewał. Wiele osób zaczęło podejrzewać, że małżeństwo pary prezydenckiej wisi na włosku. Co się stało?

- Ja ciebie nie puszczę - słyszymy na nagraniu z ust pierwszej damy w stronę prezydenta Andrzeja Dudy. W dalszej części ten zapewnia, że za trzy dni powróci, jednak nieustępliwa małżonka zaczyna lamentować, ponieważ to zbyt wiele godzin. Wszyscy zaniepokojeni sytuacją małżeńską pary prezydenckiej mogą jednak odetchnąć z ulgą. Ich małżeństwo ma się dobrze, z kolei dialog zaprezentowany na taśmach to fragment "Balladyny" Juliusza Słowackiego.

Dziwne nagranie pojawiło się zarówno na Instagramie, jak i w serwisie YouTube. Filmik nie przedstawia jednak kłótni małżeńskiej, a fragment "Balladyny". W jakim celu opublikowano to nagranie? Za projektem kryje się bardzo ważna idea, która ma na celu zachęcenie Polaków do czytania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

córka Joanna Kurowska zdjęciaPorażające zdjęcia córki Joanny Kurowskiej w sieci. "Okropne, obrzydliwe, wstrętne"Czytaj dalej

- Para Prezydencka: Zapraszamy Państwa na Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego już w najbliższą sobotę, 5 września - możemy przeczytać na oficjalnym profilu Kancelarii Prezydenta RP. Sam prezydent podkreślił, że jest bardzo zaangażowany w projekt oraz zależy mu na jak najbezpieczniejszym zorganizowaniu tegorocznej edycji Narodowego Czytania. Według niego powinno się zachować wszelkie środki ostrożności.

- Wierzę, że w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie, kiedy razem pokonujemy epidemię, wspólna lektura klasyki polskiej literatury jeszcze silniej nas zjednoczy, przynosząc wiele czytelniczej satysfakcji i ponownie łącząc w przekonaniu o doniosłości dzieł naszych największych pisarzy - zaznaczył prezydent Andrzej Duda.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje polski polityk. Media potwierdziły tragiczną wiadomość
2. Nagła zmiana dotycząca najnowszych obostrzeń. Nikt się nie spodziewał
3. Premier podjął decyzję. Przymusowa kwarantanna dla Polaków na nowych zasadach jest już przesądzona

- Zachęcam Państwa do zorganizowania lektury "Balladyny" według Państwa własnej inwencji i pomysłowości, również z wykorzystaniem tradycyjnych, a zwłaszcza nowoczesnych narzędzi komunikacji - dodał, prezydent.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Pilne ostrzeżenie. GIS alarmuje Polaków, wydano zakaz zbliżania się do jednego miejsca, nastąpiła wielka awaria
    2. Na kolanach przed okienkiem, skandaliczny powód. Porażające zdjęcie wyciekło do sieci
    3. Skandaliczne sceny w autobusie miejskim. Pijany kierowca narażał pasażerów, ich reakcja zadziwiła nawet policję
    4. Zapadła decyzja, uczniowie wrócą do szkół dopiero 7 września. Pilna wiadomość dla rodziców dzieci z polskiej miejscowości
    5. Gwałtowne, niebezpieczne zmiany. Jest oficjalne ostrzeżenie, tysiące Polaków muszą się przygotować

ciąża ciało poródPokazała, jak naprawdę wygląda ciało po porodzie. Niewiele kobiet pokazałoby tak odważne zdjęcieCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News