Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas Źródło: Twitter.com prezydentpl

Prezydent został przyłapany - na jaw wyszło, jak głowa państwa spędza wolny czas. W piątek Andrzej Duda rozpoczął urlop po zakończeniu kampanii wyborczej. Polityk odpoczywa na polskim wybrzeżu.

Prezydent Andrzej Duda został przyłapany. Ujawniono, w jaki sposób głowa państwa spędza swój wolny czas na urlopie. Polityk w piątek rozpoczął urlop na polskim wybrzeżu, po niedawnej kampanii wyborczej, w której zwyciężył w walce o  urząd prezydenta Polski.

Prezydent Andrzej Duda wypoczywa w Juracie

W piątek prezydent Andrzej Duda rozpoczął urlop na polskim wybrzeżu po intensywnej kampanii wyborczej poprzedzającej wybory prezydenckiej 2020, w których polityk wywalczył reelekcję. Głowa państwa wraz z rodziną odpoczywa w prezydenckiej willi w Juracie. 150 hektarowa rezydencja wyposażona jest m.in. w basen, lądowisko dla helikopterów, przystań dla łodzi oraz prywatną plażę.

Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym Andrzej Duda spędza czas ze swoja córką, Kingą. O młodej kobiecie zrobiło się głośno tuż po wyborach, kiedy wygłosiła kontrowersyjną mowę na wiecu powyborczym swojego taty. Nie dziwi, że zdecydowała się na wspólny odpoczynek z rodziną w Juracie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Andrzej Duda zabrał córkę na przejażdżkę skuterem wodnym

Na portalu Fakt 24 ukazały się zdjęcia Andrzeja i Kingi Dudy, którzy pływają po wodach Zatoki Puckiej na skuterze wodnym. Prezydent Duda siedzi za kierownicą, a 25-latka jest jego pasażerką. Głowa państwa mknie po falach z zawrotną prędkością.

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności

2. Lekarze dawali Jerzemu Stuhrowi 3 miesiące życia. Żona aktora opowiedziała o jego walce z chorobą

Taki wypoczynek na pewno jest miłym zwieńczeniem ostrej walki wyborczej, którą Andrzej Duda stoczył w ostatnich tygodniach z obecnym prezydentem Warszawy, Rafałem Trzaskowskim. Jak donoszą media, włodarz miasta stołecznego po wyborach, które odbyły się 12 lipca 2020 roku niemal od razu wrócił do pracy w ratuszu. Polityk nie mógł sobie pozwolić na urlop, tak jak jego niedawny oponent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znana postać futbolu zmarła na Covid-19. Odszedł w wieku zaledwie 55 lat
  2. Polacy znów ustawią się w długich kolejkach do Lidla i Biedronki. Od dziś można w nich kupić prawdziwe rarytasy
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Nie żyje uwielbiany aktor. Popełnił samobójstwo, zostawił list pożegnalny

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News