Prezydent Radomia i Suwałk mają koronawirusa
Pixabay.com 1662222
Irmina Jach - 27 Września 2020

Prezydenci polskich miast zakażeni koronawirusem. Jeden pilnie przewieziony do szpitala

Prezydent miasta w województwie podlaskim i prezydent miasta w województwie mazowieckim są zakażeni koronawirusem. Wstrząsające informacje obiegły krajowe media. Stan zdrowia jednego z polityków jest naprawdę poważny, został niezwłocznie przewieziony do szpitala. Lokalna społeczność jest zaniepokojona.

Prezydent miasta w województwie podlaskim i prezydent miasta w województwie mazowieckim otrzymali pozytywne wyniki testu na koronawirusa. Informacje o problemie błyskawicznie obiegły media, wzbudzając duży niepokój wśród Polaków. Jeden z polityków trafił do szpitala.

Aktorka nie żyjeTragiczne informacje, nie żyje uwielbiana aktorka. Ciało 40-latki znalazł jej mążCzytaj dalej

Prezydent miasta w województwie podlaskim i prezydent miasta w województwie mazowieckim są zakażeni koronawirusem

O chorobie włodarza Suwałk, Czesława Renkiewicza, poinformował w czwartek magistrat. Prezydent podlaskiego miasta zaobserwował u siebie objawy typowe dla choroby COVID-19: kaszel, dreszcze, bóle mięśni i niewysoką gorączka. W związku z tym postanowił o poddaniu się prywatnemu testowi. Otrzymany wynik potwierdził zakażenie niebezpiecznym patogenem. Kierownik biura prezydenta Suwałk, Kamil Sznel, poinformował, że początkowo Czesław Renkiewicz przebywał w domu, ale w piątek po konsultacji lekarskiej, ze względu na bóle w klatce piersiowej został skierowany do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

W sobotę, 26 września bieżącego roku, jego stan zdrowia był stabilny. Prezydent Suwałk prawdopodobnie zaraził się koronawirusem w poniedziałek, 21 września, podczas konferencji prasowej klubu siatkarskiego Ślepsk Malow Suwałki. Kilka dni wcześniej media obiegły informacje o piętnastu zarażonych zawodnikach i pracownikach drużyny sportowej. To niejedyny włodarz miasta, który boryka się z konsekwencjami zakażenia. W niedzielę, 27 września, o zarażeniu koronawirusem poinformował także prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczne sceny na autostradzie, nie żyje 13 osób. Wśród ofiar dzieci, porażające informacje z zagranicy

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Masz podobną książeczkę? Pod żadnym pozorem jej nie wyrzucaj, może być warta ogromne pieniądze

- Przeprowadzone testy niestety potwierdziły u mnie obecność koronawirusa. Leczenie na tym etapie nie wymaga pobytu w szpitalu (...). Liczę, że radni wspólnie z moimi zastępcami poświęcą się rozwiązywaniu problemów, które przed nami - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Miejscowy sanepid wdraża odpowiednie procedury, by zadbać o bezpieczeństwo osób, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich dni.

- Po wystąpieniu pierwszych objawów odizolowałem się, więc krąg osób narażonych na zakażenie bez wątpienia ograniczyłem - zapewnił prezydent Radomia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk może stracić fortunę. Dokonano obliczeń
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  3. Nowe, duże ognisko koronawirusa w Polsce. Przykre informacje
  4. Wszyscy się obawiali. Wiemy, kiedy nowe obostrzenia wejdą w życie
  5. Popularny lek przeciwbólowy jest groźniejszy, niż się wydawało. Porażające informacje
  6. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłośc

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News