Niecodzienny wpis pojawił się na Facebooku. W jednej z grup zrzeszających fanów sado-masochistycznych praktyk seksualnych pojawiło się ogłoszenie w poszukiwaniu kochanka. Najbardziej zaskakuje autor wpisu.

Jakub Śpiewak, były prezes fundacji Kidprotect zajmującej się pomocą ofiarom pornografii dziecięcej i pedofilii, zmienił zainteresowania. Po tym, jak wykazano, że defraudował pieniądze fundacji, wycofał się z życia publicznego. Zajął się tworzeniem muzyki metalowej. Obecnie interesuje się też praktykami seksualnymi BDSM.

To wynika z jego ogłoszenia, które pojawiło się na jednej z facebookowych grup BDSM. Jakub Śpiewak szuka biseksualnego kochanka dla swojej… „pani”. Kochanek ma uczestniczyć w tzw. cuckoldzie, czyli kontrolowanej zdradzie w obecności partnera. Wymagania są bardzo szczegółowe:

 – Oczekiwania mojej Pani są następujące: 1. Pełnoletni, wiek do 40 lat; 2. Wie, czego chce. Wie, co to jest cuckold. Nie ma problemów z erekcją; 3. Może być uległy, dominujący lub switch – bez różnicy – i tak żadnych praktyk BDSM moja Pani z nim nie przewiduje; e przypadku mężczyzn dominujących ważna uwaga: żadnych prób przekonywania mojej Pani do uległości; 4. Biseksualny (aktywny); 5. Może spotkać się w porach raczej przedpołudniowych / popołudniowych, spotkania wieczorne z przyczyn organizacyjnych niestety nie wchodzą w grę; 6. Miasto: Warszawa – czytamy w ogłoszeniu.

Ogłoszenie kończy się adresem e-mail z nazwą użytkownika „pies” i prośbą o podanie kilku informacji o sobie i „zdjęcia organu kluczowego dla przebiegu spotkania”.

...

Zobacz również

fot. facebook.com
fot. facebook.com/jakubdyzmaspiewak