Prezes się wyprowadza! Zaczyna nowe życie z ukochaną

Prezes się wyprowadza! Zaczyna nowe życie z ukochaną

Poza prawicowymi mediami oraz TVP, na świeczniku zdają są ostatnio wydarzenia związane ze ślubami postaci polityki. Najpierw ślub Marty Kaczyńskiej, potem urodzone przez nią dziecko, a teraz to! Niespodziankom w relacjach polskich polityków zdaje się nie być końca!

Obecny prezes TVP, Jacek Kurski postanowił niedawno sformalizować swój związek. Wraz z ukochaną Joanną Klimek wzięli ślub w Sulejówku. W życiu młodej pary następują wielkie zmiany. Małżonkowie postanowili zmienić miejsce zamieszkania na większe! Państwo Kurscy swoje wspólne życie rozpoczynają od przeprowadzki do nowego domu. Piękny dom w cichej okolicy na obrzeżach Warszawy ma zapewnić parze wspaniałe i spokojne życie. Zielony, zalesiony ogród otaczający piętrowy budynek czeka na zasiedlenie tuż po powrocie pary z podróży poślubnej. Czy nowa, większa posiadłość naczelnej pary TVP nie jest zwiastunem powiększenia rodziny? Istnieje takie prawdopodobieństwo bowiem oboje zgodnie zadeklarowali podczas ślubu, że ich potomstwo przyjmie nazwisko Kurski.

Ile zarabia prezes TVP?

Od początku sierpnia 2017 roku Jacek Kurski nie jest już zatrudniony na umowę o pracę. W zamian zastąpił ją kontrakt menedżerski. Nie będącym w temacie objaśniamy, że taka zmiana przynosi zdecydowaną korzyść finansową. Zgodnie z ustawą dotyczącą kontraktu menedżerskiego, miesięczne wynagrodzenie prezesa Telewizji Polskiej powinno mieścić się w przedziale od 7 nawet do 15-krootności średniej krajowej sektora przedsiębiorstw. Gdy 1 sierpnia 2017 roku prezes TVP otrzymywał niższą stawkę, czyli 7-krotność średniej krajowej, dawało mu to około 31 tys. zł miesięcznie. Podczas rekonstrukcji rządu w styczniu 2018 roku dochodziły pogłoski jakoby Jacek Kurski miał na tym ucierpieć. Jego prezesura miała być uznana za dość "obciążającą" dla rządu. Strategie Kurskiego podkręcające polityczne emocje, nie przypadły podobno do gustu obecnemu premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Teoretyzowano nawet, jakoby sam prezes TVP zamierzał opuścić to stanowisko na rzecz bezpośredniego powrotu w sferę polityki. Nic takiego nie miało jednak miejsca a sam Kurski ma być podobno prezesem Telewizji Polskiej nawet kolejne dwa lata. Taki ostateczny obrót spraw nie daje młodej parze powodów do obaw o ich dostatnie życie w nowym domu. Państwa Kurskich z pewnością będzie stać też na utrzymanie ewentualnego potomstwa.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Amerykańskie media ujawniają. Stan zdrowia Kaczyńskiego jest tragiczny
  2. Pierwsza Dama ma raka piersi. Cały świat przesyła wyrazy współczucia
  3. Zdradziła Kaczyńskiego, teraz niszczy Dudę! Prezydent zapadł się pod ziemię
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News