Prezes z PiS rozbijał się samochodem CAŁKIEM PIJANY. Złapano go

Prezes z PiS rozbijał się samochodem CAŁKIEM PIJANY. Złapano go

Przerażające wydarzenia we Wrocławiu. Pijany prezes z PiS spowodował śmiertelne zagrożenie rozbijając się po okolicy samochodem. Szybko interweniowała policja, która złapała nietrzeźwego mężczyznę.

Polityk to 36-letni Jacek A., który zaledwie trzy tygodnie temu został prezesem KGHM Centrozłom, będącego jedną ze spółek Skarbu Państwa. Od 2011 roku zajmuje stanowisko szefa Komitetu Terenowego we Wrocławiu. Teraz jednak obie te funkcje prawdopodobnie odejdą w zapomnienie. Jacek A. pod wpływem alkoholu w nocy z piątku na sobotę wsiadł za kierownicę samochodu i zaczął rozbijać się po okolicy. Samochód jadący wężykiem zauważyli mieszkańcy, a gdy pojazd, zamiast skręcić na skrzyżowaniu, wjechał na tory tramwajowe, obserwatorzy postanowili wezwać policję.

Prezes z PiS zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi mu więzienie

Jacek A. miał 2 promile alkoholu w organizmie. Swoją całkowicie niekontrolowaną jazdą mógł doprowadzić do prawdziwej tragedii. Grozi mu do kilku lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz odebranie prawa jazdy. Przewinienie było szczególnie poważne ze względu na to, że wjazd na tory tramwajowe mógł doprowadzić do śmierci ewentualnych pasażerów nocnego kursu. Rzecznik prasowy KGHM Centrozłom ujawnił, że 30 lipca dotychczasowy prezes zrezygnował z pełnionej funkcji samemu.

PRZECZYTAJ: Prawica we łzach. Oto nieznane zdjęcie Lecha Kaczyńskiego z Kingą Dudą

PRZECZYTAJ: Bunt w Policji! Nie będą już stać pod Sejmem

PRZECZYTAJ: Służba Ochrony Państwa przerywa milczenie! Ujawnili szokujące informacje

PRZECZYTAJ: Warszawa! Bestialsko zaatakował psa na policji

Limuzyna Jacka A. Limuzyna na torach Były prezes spółki Centrozłom Wrocław S.A. Jacek A. / fot. Facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News