Prezes wściekły na Kaczyńską! Nie zrobi tego z przyszłym mężem

Prezes wściekły na Kaczyńską! Nie zrobi tego z przyszłym mężem

Prezes Jarosław Kaczyński jest wściekły na swoją bratanicę. Okazuje się, że Marta Kaczyńska nie zrobi zupełnie normalnej rzeczy ze swoim przyszłym mężem. To wszystko przez jej dziecko.

Marta Kaczyńska nie ma najłatwiejszego życia prywatnego. Krótko po tym, jak jej tata został prezydentem rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, Piotrem Smuniewskim. Żeby było ciekawiej, na pożegnanie poinformowała go, że córka, którą urodziła w czasie gdy byli razem, wcale nie jest jego biologicznym dzieckiem i żeby nie było żadnych wątpliwości, sądownie pozbawiła go praw rodzicielskich. Później pobrała się z Marcinem Dubienieckim, któremu urodziła drugą córkę. Niestety, miał on poważne problemy z prawem i ten związek ponownie zakończył się rozwodem.

Marta Kaczyńska irytuje stryja

Wydawać by się mogło, że Marta Kaczyńska znalazła w końcu szczęście u boku nowego partnera, który jest rozwodnikiem z trójką dzieci. Jak się okazuje, Kaczyńska z nim również jest już w ciąży i planuje ponownie wyjść za mąż. Co prawda nowy wybranek Kaczyńskiej nie może wziąć z nią ślubu kościelnego, ale bratanica Jarosława Kaczyńskiego planuje odbyć ceremonię, w której przysięga małżeńska będzie jednostronna (jej pierwsze małżeństwo zostało unieważnione). Jednak prezes PiS jest wściekły na to, co dzieje się w życiu jego krewnej. Po tym jak zaszła w ciążę z Marcinem Dubienieckim, skomentował jej postawę. - Marta szybko wyszła za mąż, co było dla nas pewnym zaskoczeniem. Nie musiała chwytać pierwszej możliwej okazji - wspominał Jarosław Kaczyński w Polsce naszych marzeń. Domyślać się możemy więc, że również teraz prezes nie jest zadowolony z postawy Kaczyńskiej. Poza ciągłymi zmianami oraz niestałością, przeszkadzać może mu to, że młoda para już po ślubie nie zrobi tego, co robią wszyscy małżonkowie. Jak się okazuje... nie zamieszkają razem! To wszystko dlatego, że córka Kaczyńskiej nie akceptuje nowego ojczyma. - Będzie nadal weekendowym gościem. Starsza córka Marty go nie akceptuje. Piotr prowadzi interesy w Warszawie, a córki Marty chodzą do szkoły w Trójmieście, więc trudno to pogodzić - ujawnia osoba z otoczenia Kaczyńskiej.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda zmienia zdanie ws aborcji?! Niejasna deklaracja
  2. Sondaż nie pozostawia złudzeń. Wyborcy porzucili Szydło po tym, co zrobiła
  3. Rydzyk się przestraszył! Pokrętnie tłumaczy się z samochodów od bezdomnego
  4. Śmiertelna epidemia w Polsce. 10 osób nie żyje, tysiące chorych
  5. Gwiazda „M jak Miłość” poszła do Polsatu. Z jej twarzą zrobili coś strasznego
Źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News