Piotr Dunin-Suligostowski podpadł reszcie kierownictwa klubu w związku ze swoim mało grzecznym komentarzem na portalu Facebook. 

Działacz został zawieszony w pełnieniu funkcji prezesa zarządu TS Wisła. Decyzja ma związek z „publikacjami medialnymi dotyczącymi wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych”.

 – Niech przyjedzie skoro świt zabierze brata i wyp.. ..do warszawy” (pisownia oryginalna) – komentarz Dunin-Suligostowskiego na portalu KRKnews.pl

Zarząd Towarzystwa Sportowego odniósł się już do sprawy w krótkim oświadczeniu.

– Zarząd TS Wisła Kraków informuje, że w związku z publikacjami medialnymi dotyczącymi wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych podjął decyzję o zawieszeniu Pana Piotra Dunin-Suligostowskiego w pełnieniu funkcji Prezesa Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz funkcji członka Rady Nadzorczej Wisła Kraków S.A. do czasu Jego powrotu z urlopu wypoczynkowego i złożenia stosownych wyjaśnień przed Zarządem Towarzystwa w ww. sprawie – czytamy w oświadczeniu Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Sprawy nie skomentował Jarosław Kaczyński. Pewne jest jednak, że nie jest on zadowolony z takiego rodzaju wypowiedzi. Niezależnie od przekonań politycznych niemądrym jest umieszczanie tego typu wypowiedzi w internecie, szczególnie jako osoba rozpoznawalna przez nie tylko zafascynowanych piłką nożną.

źródło: msn.com

...

Zobacz również