Prezes TVP ujawnia intymne szczegóły. Chodzi o jego małżeństwo

Prezes TVP ujawnia intymne szczegóły. Chodzi o jego małżeństwo

Prezes TVP kilka dni temu wziął niespodziewany ślub. Choć próbował ukryć to wydarzenie przed całym krajem, media szybko dowiedziały się o sprawie i ją nagłośniły. Teraz Jacek Kurski sam zdradza intymne szczegóły nowego małżeństwa. To robi wrażenie!

Nową wybranką serca prezesa TVP została Joanna Klimek. Ślub wzięli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku, a całą uroczystość uwiecznili fotoreporterzy różnych mediów. ZOBACZ TAKŻE: Media: Antoni Macierewicz przejmuje TVP! Teraz para młoda powoli przyzwyczaja się do nowego stanu rzeczy. Przygotowali już sobie przyjemne domowe gniazdko, którym bardzo szybko pochwalił się sam Jacek Kurski. Jego żona może czuć się skrępowana tym, że ujawnia tak intymne szczegóły ich związku. Mimo to pytanie: "Jak wygląda ich cudowna willa?" interesuje niejednego internautę.

Gdzie mieszka prezes TVP? Luksusowy dom na obrzeżach Warszawy!

Willa położona jest na obrzeżach Warszawy. Dokładnie na Wesołej, niedaleko słynnego Villa Park. Jak donosi Fakt, Jacek Kurski to przepiękne lokum kupił specjalnie dla ukochanej. Póki co domowe gniazdko wciąż jest w fazie remontów. Robotnicy wymieniają okna, drzwi, remontują wnętrze i pielęgnują zieleń na zewnątrz budynku. Wszystko ma być gotowe na powrót zakochanej pary z podróży poślubnej. ZOBACZ TAKŻE: Ujawniono właśnie skandal w PiS! Duda zostanie pogrążony Na zdjęciach, które opublikował Fakt można zobaczyć, że dom jest nie tylko luksusowy, ale przede wszystkim bezpieczny. Brama wjazdowa na kod i wysoki płot to nie jedyne zabezpieczenie. Rozmiar budynku jest naprawdę imponujący - ciężko sobie wyobrazić, że tak duży dom ma być przeznaczony tylko dla małżeństwa. Willa Kurskich, fot. screenshot z Fakt.pl Nowy dom prezesa TVP, fot. screenshot z Fakt.pl Aktor TVP zrobił coś, co nie spodoba się Kurskiemu Fot. YouTube Jacek Kurski. TVP w tarapatach Fot. TVP1
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News