Prezes PiS: Premier Szydło została poważnie poszkodowana

Prezes PiS: Premier Szydło została poważnie poszkodowana Źródło: fot. flickr / Piotr Drabik / twitter / waldekk08

Podczas kolejnej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaczął swoje przemówienie od poinformowania zebranych o wypadku premier Beaty Szydło. 

 - Mam smutne informacje. Poważnie poszkodowana została pani premier, a także funkcjonariusze BOR. Jesteśmy z tobą Beato i jesteśmy przekonani, że po krótkim pobycie w szpitalu będziesz znowu z nami, będziesz na czele rządu - poinformował zebranych pod Pałacem Prezydenckim lider obozu władzy Jarosław Kaczyński.

Natychmiast tłum zaczął skandować "Beata, Beata!" wyrażają swoje wsparcie z poszkodowaną szefową rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Stojący nieopodal przeciwnicy obozu władzy, skandowali z kolei "Marionetka! Marionetka!" co spotkało się z odpowiedzią Kaczyńskiego.

 - Powtarzam, żadne akcje robione przez ludzi złej, najgorszej woli, niczego tutaj nie zmienią. Oni tracą czas, a my idziemy przez cały czas drogą, która prowadzi do prawdy i zwycięstwa. To, co tutaj widzimy to furia, rozpacz i strach, tych, którzy boją się prawdy - oświadczył Kaczyński.

Wciąż nie wiadomo jakich obrażeń i czy w ogóle doznała premier Szydło. Z chaotycznych i lakonicznych informacji wiemy tylko tyle, że została przewieziona do szpitala w Oświęcimiu, jej stan jest stabilny i nic nie zagraża jej życiu.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News