Prezes PiS nieustannie zaskakuje zarówno media, jak i swoich wyborców. Pewne jednak jest to, że Kaczyński dba o swoich ludzi. Okazało się, że osoba nazywana „Aniołkiem Kaczyńskiego” dostała kolejną posadę w instytucji państwowej.

Sylwia Ługowska-Bulak bez wątpienia może się pochwalić ogromnymi wpływami i potężnymi znajomościami. Jakiś czas temu nazywana była „Aniołkiem Kaczyńskiego”, co wprost pokazuje jej bliską relację z prezesem PiS. Dodatkowo jest żoną szefa klubu PiS w Radzie Miejskiej Łodzi Sebastiana Bulaka.

Dzięki temu kobieta nie musi się martwić o problemy finansowe oraz trudności ze znalezieniem pracy.

Prezes PiS rozdaje posady w instytucjach państwowych?

Nie ulega wątpliwości, że niejedna osoba mogłaby pozazdrościć kariery Sylwii Ługowskiej-Bulak. Wszystko rozpoczęło się w 2015 roku, kiedy objęła stanowisko doradczyni ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Według ustaleń Krzysztofa Brejzy z PO w 2016 r. otrzymała ponad 6,9 tys. złotych, a w 2017 r. już ponad 16,4 tys. złotych.

Właśnie wtedy zmienił się szef resortu i nasza bohaterka została chwilowo bez pracy. Jednak ten stan nie trwał długo, a jej kariera wystrzeliła niczym z procy. Jej kolejnym miejscem zatrudnienia okazało się Ministerstwo zdrowia, gdzie pracowała od marca do lipca.

Teraz ponownie zmieniła pracę, a konkretniej dostała propozycję objęcia funkcji wicedyrektora Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego, którą oczywiście przyjęła. Na to stanowisko powołał ją sam szef MSWiA Joachim Brudziński.

Kogo promuje Kaczyński?

Według wielu osób taka kariera byłaby dla niej niemożliwa, gdyby nie prezes PiS, z którym łączą ją koneksje oraz mąż powiązany z partią.

Widać wyraźnie, że „Aniołek Kaczyńskiego” dalej pnie się po szczeblach kariery, bez wątpienia decydują o tym jej wszechstronne kompetencje. I właśnie jak „Aniołek” owa pani skacze sobie z jednej chmurki dyrektorskiej na drugą, z posady na posadę w podległych PiS-owi instytucjach – mówił Brejza.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Spisek Kaczyńskiego i Macierewicza? Mają wspólny plan na przyszłość

PRZECZYTAJ: Co oni robią? PiS buduje w środku lasu, wyciekło nagranie

PRZECZYTAJ: Andrzej Duda stracił wszystko. Polityczna kariera wisi na włosku

PRZECZYTAJ: Lincz na gwieździe TVN. Zasłużył na takie potraktowanie?

Jarosław Kaczyński. Fot. Wikipedia.org
Jarosław Kaczyński
Fot. Screen TVP Info
Jarosław Kaczyński
fot. youtube.com/Telewizja Republika

10 niezwykle wpływowych polityków, którzy nigdy nie wzięli ślubu [ZDJĘCIA]


To dziś niezwykle rozpoznawalny polityk! Poznajesz go? Stare zdjęcia światowych przywódców

źródło: natemat.pl