Marta Kaczyńska, córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Między innymi prowadzi profile na Instagramie i Facebooku, gdzie wrzuca liczne zdjęcia swoich dzieci, zwierząt lub przyrody.

Tym razem jednak zaszalała. Po tym, jak media obiegło nagranie jej stryja Jarosława Kaczyńskiego z wypowiedzią z 1991 roku, ona postanowiła to wykorzystać. Zrobiła tzw. screenshot z nagrania i opublikowała w formie zdjęcia.

– Moim zdaniem bardzo stylowe okulary – podpisała hitowe zdjęcie Kaczyńska.

Jak Bond czy jak Elvis?

Jej komentarz pięknie uwieńczył dzieło. W tym momencie prezes PiS prezentuje się jak James Bond. Albo też jak Elvis Presley, jak twierdzą komentatorzy na Facebooku.

Fani Marty Kaczyńskiej niekoniecznie się zgadzają z jej opinią. Część z nich twierdzi, że pojęcie „stylowe” nie najlepiej pasuje do wyglądu prezesa partii rządzącej. Inni ironizują, nazywając uwiecznioną na zdjęciu postać „Jarcos”.

Jeszcze inni zwracają uwagę, że stylowe te okulary owszem – były – w latach 80. Nie należy się tym jednak szczególnie mocno martwić. Wiadomo wszakże, że moda ma to do siebie, że wraca i zatacza kręgi, więc może „Jarcos” będzie jeszcze miał okazję powrócić do swojej dawnej stylówki.

fot. facebook.com/marta.kaczynska.54

Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

...

Zobacz również

Zobacz również