Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać

Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać Źródło: army.mil

Prezerwatywa omal nie doprowadziła kobiety do płaczu. Wszystko przez głupi wybryk sąsiadów Małgosi, którzy postanowili położyć na jej wycieraczce kondom z liścikiem o kontrowersyjnej treści. Kobieta nie wiedziała, jak zareagować w tej sytuacji.

Prezerwatywa stała się przedmiotem perfidnego żartu ze strony sąsiadów Małgosi. Cała sytuacja omal nie doprowadziła kobiety do płaczu. Kondom leżał na wycieraczce pod jej mieszkaniem. Do tego dołączony został liścik z kontrowersyjną treścią. Kobieta była zszokowana tym wydarzeniem. 

Prezerwatywa "podarowana" kobiecie wywołała w niej mieszane uczucia

Małgosia niedawno urodziła synka. Kobieta jest mieszkanką bloku, gdzie w większości jej sąsiedzi są już na emeryturze. Niestety dziecko młodej mamy nie należy do cichych i spokojnych. Często płacze, a Gosia nie potrafi go uspokoić. Mieszkańcy bloku przyzwyczaili się do ciszy, bowiem od dłuższego czasu w ich sąsiedztwie nie było żadnego malucha. Zdenerwowani znajomi z klatki postanowili "podarować" kobiecie prezerwatywę.

Kobieta była zszokowana niespodziewanym podarunkiem

Pewnego wieczoru, ktoś zapukał do drzwi Małgosi. Gdy kobieta je otworzyła nikogo nie zastała. Zauważyła jednak położoną na wycieraczce prezerwatywę, do której dołączony był liścik. 

- Z jednej strony chce mi się płakać, ale z drugiej – trochę śmiać i nawet doceniam poczucie humoru autora. Próbuję uspokoić synka, było około 22:00, a tu ktoś puka. Kiedy otworzyłam, to już nikogo nie było, ale na wycieraczce zostawił prezent z dedykacją. Prezerwatywę z dopiskiem „naucz się tego używać”. W domyśle, żebym chyba się więcej nie rozmnażała - skomentowała sytuację Małgosia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobietę bardzo zabolało zachowanie sąsiadów. Jej znajomi z klatki zachowują się, jakby nigdy nie mieli do czynienia z małym dzieckiem. Małgosia wie, że w większości mieszkają obok niej starsi ludzie, którzy mają już za sobą etap przewijania pieluch i doskonale zdają sobie sprawę, że czasami nie można zapanować nad płaczem niemowlaka. Młoda mama jest załamana postawą emerytów.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

- Żart z prezerwatywą przelał czarę goryczy. Nie jestem jakąś patologią, która nie sprawdza się jako rodzic. Myślałam, że Polacy są bardziej wyrozumiali. Wczoraj na klatce pojawiła się kartka z przypomnieniem o ciszy nocnej. Ma być bezwzględna cisza od 22.00 do 6.00. Autor mógł dopisać, że chodzi o niemowlaka, bo jakoś wcześniej podobne ogłoszenia się nie pojawiały - dodała Małgosia. 

źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: Popularne

Następny artykuł