Bardzo dobrze znana widzom prezenterka „Wiadomości” TVP przechodzi właśnie niezwykle ciężkie chwile. Wykonywana przez nią praca poróżniła ją bowiem z ukochanym synem, który reprezentuje całkowicie inne poglądy. Fani dziennikarki już teraz rozmyślają, po której stronie ostatecznie zdecyduje się więc ona stanąć.

Danuta Holecka ma dwóch synów studiujących medycynę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Jeden z nich, Julian Dunin-Holecki, poparł otwarcie na swym profilu na Facebooku strajk lekarzy rezydentów, o którym tak głośno jest obecnie w polskich mediach.

Co ciekawe, głos w tej sprawie zabrała także jego matka. W jednym z najnowszych wydań „Wiadomości” TVP Holecka zapowiedziała bowiem materiał opowiadający o proteście młodych lekarzy, który ewidentnie mówił o nich w bardzo negatywny sposób.

– Protest bardzo szybko przybrał charakter polityczny z udziałem tych samych twarzy doskonale znanych z marszów KOD i protestów totalnej opozycji – stwierdziła między innymi dziennikarka, której syn bardzo szybko wybrał nakładkę na swoje zdjęcie profilowe zawierającą hasło: „Popieram protest głodowy medyków”.

Fot. Facebook (screen wp.pl)

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Czy muzułmanie chcieli przerobić tę katedrę na meczet?

Zobacz również