Władze TVP nie miały litości dla znanej prezenterki. Zwolnili ją z hukiem!

Władze TVP nie miały litości dla znanej prezenterki. Zwolnili ją z hukiem!

Była znaną i uwielbianą prezenterką TVP. Niestety, władze stacji ciężko ją upokorzyły. Kobieta, która dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków została zwolniona i to w czasie, w którym bardzo potrzebowała zatrudnienia. Zrobili to tuż po porodzie.

Kiedy urodziła dziecko, była przekonana, że zaczyna się dla niej jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu. Niestety, na urlopie wychowawczym przyszedł cios, którego się nie spodziewała. Znana prezenterka TVP została zwolniona. Katarzyna Obara miała zaledwie 17 lat, kiedy rozpoczęła swoją karierę w telewizji. Znakomicie sprawdzała się w swojej roli, dlatego szybko awansowała i stała się gwiazdą TVP. Kiedy była bardzo szczęśliwa, spotkał ją prawdziwy cios.

TVP potraktowało ją strasznie

- Praca w telewizji była spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa. Miałam 14 lat i kiedy oglądałam prezenterki w telewizji, myślałam: "Kiedyś też tak będę występować". I wymarzyłam sobie to. Wszystko było fantastyczne, piękne i skończyło się nagle, zupełnie niespodziewanie - opowiadała Katarzyna Obara. - Jak nożem uciął. Alicja Resich-Modlińska, gdy została szefową "Dwójki" przysłała mi list polecony, w którym poinformowała o rozwiązaniu umowy o pracę. I to w czasie mojego urlopu wychowawczego. Telewizja pożegnała się ze mną bez znieczulenia. Ogromnie to przeżyłam. Szok był tym większy, że zrobiła to kobieta, matka i żona - żali się Obara. Kobieta poddała się i nie próbowała już wrócić do telewizji. Postanowiła zająć się za to polityką. Teraz kandyduje na prezydenta Wrocławia, a od ośmiu lat jest radną. Myślicie, że kiedy już dojdzie do władzy, będzie chciała odegrać się na TVP, które przed laty tak bardzo ją skrzywdziło? fot. Facebook fot. Facebook  1. Skandaliczny błąd! Dostajesz ZA MAŁĄ emeryturę, jednym pismem możesz to zmienić
  2. Kataklizm! 50 osób nie żyje, kolejne płoną żywcem
  3. Myślałeś, że wiesz wszystko o Janie Pawle II? Te informacje wbiją Cię w Ziemię
  4. Tragiczny wypadek. Ostatnie zdjęcie psa i chłopca niezwykle wzrusza
  5. „Tadeusz Rydzyk władcą całej Polski!” Burza w sieci
Źródło: kobieta.onet.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu