Władze TVP nie miały litości dla znanej prezenterki. Zwolnili ją z hukiem!

Władze TVP nie miały litości dla znanej prezenterki. Zwolnili ją z hukiem!

Była znaną i uwielbianą prezenterką TVP. Niestety, władze stacji ciężko ją upokorzyły. Kobieta, która dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków została zwolniona i to w czasie, w którym bardzo potrzebowała zatrudnienia. Zrobili to tuż po porodzie.

Kiedy urodziła dziecko, była przekonana, że zaczyna się dla niej jeden z najszczęśliwszych momentów w życiu. Niestety, na urlopie wychowawczym przyszedł cios, którego się nie spodziewała. Znana prezenterka TVP została zwolniona. Katarzyna Obara miała zaledwie 17 lat, kiedy rozpoczęła swoją karierę w telewizji. Znakomicie sprawdzała się w swojej roli, dlatego szybko awansowała i stała się gwiazdą TVP. Kiedy była bardzo szczęśliwa, spotkał ją prawdziwy cios.

TVP potraktowało ją strasznie

- Praca w telewizji była spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa. Miałam 14 lat i kiedy oglądałam prezenterki w telewizji, myślałam: "Kiedyś też tak będę występować". I wymarzyłam sobie to. Wszystko było fantastyczne, piękne i skończyło się nagle, zupełnie niespodziewanie - opowiadała Katarzyna Obara. - Jak nożem uciął. Alicja Resich-Modlińska, gdy została szefową "Dwójki" przysłała mi list polecony, w którym poinformowała o rozwiązaniu umowy o pracę. I to w czasie mojego urlopu wychowawczego. Telewizja pożegnała się ze mną bez znieczulenia. Ogromnie to przeżyłam. Szok był tym większy, że zrobiła to kobieta, matka i żona - żali się Obara. Kobieta poddała się i nie próbowała już wrócić do telewizji. Postanowiła zająć się za to polityką. Teraz kandyduje na prezydenta Wrocławia, a od ośmiu lat jest radną. Myślicie, że kiedy już dojdzie do władzy, będzie chciała odegrać się na TVP, które przed laty tak bardzo ją skrzywdziło? fot. Facebook fot. FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny błąd! Dostajesz ZA MAŁĄ emeryturę, jednym pismem możesz to zmienić
  2. Kataklizm! 50 osób nie żyje, kolejne płoną żywcem
  3. Myślałeś, że wiesz wszystko o Janie Pawle II? Te informacje wbiją Cię w Ziemię
  4. Tragiczny wypadek. Ostatnie zdjęcie psa i chłopca niezwykle wzrusza
  5. „Tadeusz Rydzyk władcą całej Polski!” Burza w sieci
Źródło: kobieta.onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News