Roznieśli dom gwiazdy TVP w pył, straciła 175 tys. zł. Emocjonalny wpis

Roznieśli dom gwiazdy TVP w pył, straciła 175 tys. zł. Emocjonalny wpis

Gwiazda TVP stała się ofiarą przerażającego przestępstwa. Złodzieje, którzy włamali się do jej domu, wynieśli z niego biżuterie i gotówkę o łącznej wartości 175 tys. złotych. O wszystkim poinformowała w emocjonalnym wpisie na Facebooku. Pomimo braku postępów w śledztwie dziennikarka wciąż walczy o swoją własność i godność.

 - Spojrzałam wam w oczy, dranie... I w nosie mam ochronę wizerunku oraz wszystkie te bajki o domniemaniu niewinności! Byliście u mnie! Nieproszeni. Z buciorami i lepkimi łapami!!! Policja szuka i wciąż nie wie, kto to, więc może Facebook pomoże? - tak zaczyna swój post Joanna Racewicz.

Prezenterka TVP opisuje w nim kradzież, do której doszło 14 września 2016 roku, a której padła ofiarą. Dwóch, jak dotąd nieznanych mężczyzn, włamało się do domu, ukradło obrączkę dziennikarki po zmarłym w katastrofie smoleńskiej mężu i "sto innych rzeczy, wartościowych i ważnych".

 - Wilanów, środa, 14 września, ok 19.40. Jest ich dwóch. Wchodzą do budynku, jak do siebie, mają kod (od kogo?). Potem kilka kroków przez garaż, bezczelne spojrzenie w kamerę i schodami pożarowymi na dach. Łom pewnie w rękawie. Znacie ich? Widzieliście gdziekolwiek? Byli w moim domu, zabrali biżuterię, bezcenną dla mnie obrączkę z datą ślubu, sto innych rzeczy, wartościowych, ważnych, mniejsza z tym - pisze dalej prezenterka.

Gwaizda TVP nie odpuszcza

Jak jednak podkreśla Racewicz, najgorsze w tym wszystkim jest to, że złodziei widział ośmioletni syn prezenterki. Dziecko miało poważnie przeżyć to spotkanie i do teraz być wszystkim przerażony.

Sprawa włamania pomimo umieszczenia w internecie wizerunku bandytów i wysiłków policji na rzecz ich odnalezienia już dawno stanęła w miejscu. Po pewnym czasie została nawet umorzona. Racewicz jednak nie chce dać za wygraną i wymogła na policji ponowne umieszczenie zrzutów z nagrania z monitoringu na stornie stróżów prawa.

Jak stwierdziła niemal dwa lata temu, "nie mogli się rozpłynąć w powietrzu". Miejmy nadzieję, że sprawiedliwość w końcu dopadnie pasożytów żerujących na czyjejś ciężkiej pracy.

źródło: facebook.com/joanna.racewicz.3 źródło: facebook.com/joanna.racewicz.3

  1. O co chodzi? PiS nagle wycofuje z Sejmu sztandarową ustawę
  2. Lewandowska zagra w serialu TVP! Będzie hit czy kit?
  3. Prezydent pochwalił się tym zdjęciem. Ale uroczo!
źródło: gwiazdy.wp.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu