Gwiazda TVP stała się ofiarą przerażającego przestępstwa. Złodzieje, którzy włamali się do jej domu, wynieśli z niego biżuterie i gotówkę o łącznej wartości 175 tys. złotych. O wszystkim poinformowała w emocjonalnym wpisie na Facebooku. Pomimo braku postępów w śledztwie dziennikarka wciąż walczy o swoją własność i godność.

 – Spojrzałam wam w oczy, dranie… I w nosie mam ochronę wizerunku oraz wszystkie te bajki o domniemaniu niewinności! Byliście u mnie! Nieproszeni. Z buciorami i lepkimi łapami!!! Policja szuka i wciąż nie wie, kto to, więc może Facebook pomoże? – tak zaczyna swój post Joanna Racewicz.

Prezenterka TVP opisuje w nim kradzież, do której doszło 14 września 2016 roku, a której padła ofiarą. Dwóch, jak dotąd nieznanych mężczyzn, włamało się do domu, ukradło obrączkę dziennikarki po zmarłym w katastrofie smoleńskiej mężu i „sto innych rzeczy, wartościowych i ważnych”.

 – Wilanów, środa, 14 września, ok 19.40. Jest ich dwóch. Wchodzą do budynku, jak do siebie, mają kod (od kogo?). Potem kilka kroków przez garaż, bezczelne spojrzenie w kamerę i schodami pożarowymi na dach. Łom pewnie w rękawie. Znacie ich? Widzieliście gdziekolwiek? Byli w moim domu, zabrali biżuterię, bezcenną dla mnie obrączkę z datą ślubu, sto innych rzeczy, wartościowych, ważnych, mniejsza z tym – pisze dalej prezenterka.

Gwaizda TVP nie odpuszcza

Jak jednak podkreśla Racewicz, najgorsze w tym wszystkim jest to, że złodziei widział ośmioletni syn prezenterki. Dziecko miało poważnie przeżyć to spotkanie i do teraz być wszystkim przerażony.

Sprawa włamania pomimo umieszczenia w internecie wizerunku bandytów i wysiłków policji na rzecz ich odnalezienia już dawno stanęła w miejscu. Po pewnym czasie została nawet umorzona. Racewicz jednak nie chce dać za wygraną i wymogła na policji ponowne umieszczenie zrzutów z nagrania z monitoringu na stornie stróżów prawa.

Jak stwierdziła niemal dwa lata temu, „nie mogli się rozpłynąć w powietrzu”. Miejmy nadzieję, że sprawiedliwość w końcu dopadnie pasożytów żerujących na czyjejś ciężkiej pracy.

źródło: facebook.com/joanna.racewicz.3

źródło: facebook.com/joanna.racewicz.3

ZOBACZ TAKŻE:

  1. O co chodzi? PiS nagle wycofuje z Sejmu sztandarową ustawę
  2. Lewandowska zagra w serialu TVP! Będzie hit czy kit?
  3. Prezydent pochwalił się tym zdjęciem. Ale uroczo!

Czy Joanna Racewicz odzyska swój majątek?

Loading ... Loading ...

Dwa auta od bezdomnego? Internauci bezlitośnie kpią z o. Rydzyka [MEMY]

Kto płaci więcej w Rossmannie: Polak czy Niemiec? Szokujące różnice!

źródło: gwiazdy.wp.pl

...

Zobacz również