To było za wiele nawet dla prezenterki TVP. Prowadząca rozpłakała się na wizji

To było za wiele nawet dla prezenterki TVP. Prowadząca rozpłakała się na wizji

Czwartkowy odcinek "Pytania na śniadanie" tworzonego i nadawanego przez TVP był wyjątkowo pełen emocji. Dziennikarka Marcelina Zawadzka nie potrafiła powstrzymać emocji. Gwiazda rozpłakała się na wizji.

Emitowana od 2002 roku wiodącą śniadaniówka Telewizji Polskiej cieszy się ogromną popularnością. Podobnie, jak w innych magazynach porannych, odwiedzają go gwiazdy, by opowiadać o sprawach dla nich i ich fanów istotnych. "PnŚ" to także porady lifestylowe i kulinarne, sprawy bieżące i występy muzyczne. Dzisiejszy koncert był wyjątkowy. Na scenie w studio telewizyjnej Dwójki wystąpił Tomasz "Kowal" Kowalski, niepełnosprawny wokalista. Występ artysty był pełen emocji, które udzieliły się także dziennikarzom. Marcelina Zawadzka nie potrafiła powstrzymać łez.

Gwiazda TVP płakała na wizji

Tomasz Kowalski jest zwycięzcą czwartej edycji nadawanego przez Polsat "Must be the music" i w dwa lata po sukcesie z 2012 roku uległ straszliwemu wypadkowi na motocyklu. W jego wyniku został sparaliżowany od pasa w dół, co znacząco utrudnia mu śpiewanie. Poradził sobie z tym problemem, korzystając ze specjalnej, podtrzymującej go rampy. Bez niej, jak sam powiedział, nie mógłby wykonywać swojej pasji. - Wszystko legło w gruzach, wszystko przyciśnięte, nerwy uszkodzone. Trzeba wszystko od nowa przyzwyczajać, ćwiczyć nowe metody, to jest strasznie męczące, ale powoli to śpiewanie idzie - mówił o swojej sytuacji Kowalski. Goszcząc w TVP wokalista wykonał swój utwór "Za drzwiami raju". Jest on opowieścią o jego walce i przeciwnościach, na które w związku z nią napotyka. Wykonanie wzruszyło Marcelinę Zawadzką, dla której było to zbyt wiele. Gwiazda rozpłakała się, czego kamery nie mogły nie pokazać. Trudno dziwić się Zawadzkiej. "Kowal" jest przykładem niezwykłej determinacji i woli walki. We wrześniu na półki sklepów muzycznych zawita jego pierwszy po wypadku album studyjny. TVP screenshot: Pytanie na śniadanie/TVP TVP screenshot: Pytanie na śniadanie/TVP Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News