Były polski premier zbiera śmieci. Został sfotografowany, zdjęcie podbija sieć

Były polski premier zbiera śmieci. Został sfotografowany, zdjęcie podbija sieć Źródło: Fot. Facebook/Jerzy Buzek

Premier Polski, który sprawował urząd w latach 1997-2001, wywołał spory uśmiech wśród sympatyków i nie tylko. Polityk wziął udział w pewnej corocznej akcji, ale koniec końców wszystko wyszło dość śmiesznie. Jego zachowanie oraz strój wzbudziły kontrowersje.

Premier Jerzy Buzek kilka dni temu miał przyjemność wziął udział w akcji "Mysłowice Czyste miasto". Wydarzenie bazowało na zbieraniu śmieci w wyżej wymienionym mieście, by pokazać, że prowodyrom i mieszkańcom zależy na niezaśmieconej okolicy. Ostatecznie wolontariusze, dzieci i politycy na czele z prezydentem Mysłowic Dariuszem Wójtowiczem zebrali 312 ogromnych worków śmieci, a jeden z nich należał do byłego premiera. Polityk nie tylko zwrócił na siebie uwagę zbieraniem śmieci, ale i wyglądem.

Premier w poszukiwaniu odpadków

Sieć własnie obiegło zdjęcie zrobione, gdy Jerzy Buzek został przyłapany w trakcie zbierania śmieci. Ubrany w elegancki garnitur i białą koszulę, grasował wśród drzew z workiem w ręku. Przystrojony w lateksowe rękawiczki nie bał się sięgać po najobrzydliwsze rzeczy.

Wśród pochlebnych komentarzy niestety zdarzają się też te krytykujące fotkę:

- Jerzy Buzek w ramach kampanii poszedł zebrać jakieś śmieci w lesie. Wszystko to jest tak nienaturalne, że wygląda, jakby je kradł - napisał jeden z użytkowników Twittera.

Inne głosy oceniły uwieczniony moment jako głupi, ale zachowanie godne naśladowania.

Z kolei ktoś zauważył, że z powodu zbliżającej się kampanii na Śląsku premier zrobił to wszystko pod publiczkę. Zdania są skrajnie podzielone.

Sam Jerzy Buzek reakcję internautów przyjął z wielkim dystansem i uśmiechem na ustach, nie dając się sprowokować w swoich profilach w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Były premier od dawna udziela się w różnych społecznych akcjach. Wspomaga zbiórki na ciężko chore dzieci, przekazuje cenne fanty na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, czy też jak ostatnio wspiera katowickich biegaczy.

Zostaje tylko poczekać do wyników wyborów i mieć na oku dalsze poczynania Jerzego Buzka. Były premier w Internecie cieszy się sporą sympatią, dlatego padło również wiele głosów internautów, którzy nie wierzą w granie pod publikę i specjalną zmianę zachowania przed wścibskimi aparatami. 

Fot. twitter.com/donald.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News