Premier Mateusz Morawiecki się wściekł! Ostrym tonem postanowił ostatecznie rozwiać wszelkie wątpliwości na temat nowych, kontrowersyjnych doniesień medialnych. Wydał krótkie oświadczenie, w którym odniósł się do rzekomego konfliktu na linii Warszawa-Waszyngton.

Szef Rady Ministrów uczestniczył w konferencji dot. powstania Muzeum Getta Warszawskiego. Projekt ten jest bez wątpienia symboliczną ręką wyciągniętą w stronę izraelskich polityków oraz opinii publicznej, chociaż rzadko mówi się o tym otwarcie.

Premier wydał oświadczenie

Co ciekawe, Morawiecki wykorzystał tę okazję także do skomentowania wieści o rzekomym zablokowaniu wszelkich spotkań polskiego premiera oraz prezydenta z amerykańską głową państwa, Donaldem Trumpem. Krótkie, stanowcze oświadczenie rozwiało wszelkie wątpliwości mediów.

ZOBACZ TAKŻE: Roztrzęsiony Owsiak ujawnia. Spotkał się z rządem i…

– To informacje zupełnie nieprawdziwe. Ktoś został wprowadzony przez kogoś w błąd – stwierdził w bardzo bezpośredni sposób premier.

Morawiecki udowodni słuszność swych słów?

Polityk dodał także, że spotkanie z najważniejszymi osobami w państwie, które odbyło się we wtorek, „dotyczyło Trójmorza”. Czas pokaże, czy jego słowa potwierdzą się także w realnym sposobie prowadzenia wzajemnej polityki obu państw.

ZOBACZ TAKŻE: Zdrada i skandal w PiS. Kaczyński czerwony ze złości

Czy polityka Mateusza Morawieckiego wobec USA jest słuszna?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Morawiecki gasi pożar benzyną? Internauci wyśmiewają starania premiera [MEMY]


Zakład, że nie poznajesz chłopca na zdjęciu? Polscy politycy w dzieciństwie [ZOBACZ!]