B. premier nie ma pieniędzy na alimenty. Jego mieszkanie to istny luksus

B. premier nie ma pieniędzy na alimenty. Jego mieszkanie to istny luksus Źródło: fot.youtube.com/ PRESS.WARSZAWA

Premier Marcinkiewicz jest nieszczery w sprawie swojego majątku? Były szef polskiego rządu, który uskarża się na wielkie problemy z komornikiem i brak pieniędzy na spłatę alimentów, zdaje się mieszkać w prawdziwie luksusowych warunkach. Tak przynajmniej może wynikać z jego mediów społecznościowych.

Premier Kazimierz Marcinkiewicz od pewnego czasu twierdzi, że nie jest w stanie wypłacać swojej byłej żonie alimentów, które nałożył na niego sąd. Zupełnie inny wizerunek były szef polskiego rządu prezentuje za pomocą swoich mediów społecznościowych, pokazując bogate mieszkanie, liczne hobby, drogie ubrania, jak też zróżnicowaną nietanią dietę. Jaka jest prawda dotycząca majątku byłego polityka PiS?

Premier Marcinkiewicz nie ma pieniędzy? Media społecznościowe premiera mówią co innego

Kazimierz Marcinkiewicz był swego czasu prawdziwą ikoną polskiej polityki, jak też show-biznesu, a wszystko przez małżeństwo z Isabel Marcinkiewicz. To sprawiło, że były polityk był częstym gościem w tabloidach. Po rozwodzie ze swoją wybranką, premier miał znaleźć się w prawdziwych problemach finansowych, które miały mu uniemożliwiać wypłacanie alimentów. Gdy w oficjalnych komunikatach ze strony byłego szefa Rady Ministrów wyczytać możemy, że mężczyzny nie stać na pokrycie swoich zobowiązań, to na jego kanałach w mediach społecznościowych możemy zaobserwować, że mieszka on w prawdziwie luksusowych warunkach. Jaka jest prawda dotycząca rzeczywistego stanu finansów premiera? DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Luksusowe mieszkanie, dieta, sport...i brak pieniędzy na alimenty

Były premier obecnie zamieszkuje jedno z mieszkań w stolicy Polski. Mimo że mieszkania w Warszawie nie należą do najtańszych, to Marcinkiewicz może pochwalić się przestronnym salonem ozdobionym obrazami, modnie urządzonymi pokojami, w których nie brakuje najnowszych mebli, dużą szafą, kuchnią, a nawet miejscem, do uprawiania sportu, który jest bardzo ważny dla polityka. Trzeba przyznać, że wizerunek, jaki prezentuje Marcinkiewicz w swoich mediach społecznościowych stanowczo różni się od tego, o czym mówi polityk przed sądem. Czy prokuratura zajmie się sprawą rzeczywistego majątku byłego premiera? Byłe żony premiera miały w tej sprawie wystąpić w sądzie i domagać się interwencji komorniczej, by wyegzekwować od byłego posła Prawa i Sprawiedliwości pieniądze. Być może sam Marcinkiewicz zacznie regularnie płacić zaległe pieniądze? Premier Instagram/Kazimierz MarcinkiewiczZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Kożuchowska z partnerem. Fani osłupieli wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Gwiazda i ona to dwie skrajności!
  3. Wstrząsające wyznanie Dody. Przez nowotwór nagle wywieźli go w czarnym worku
  4. Te znaki takiej środy jeszcze nie miały. Zadziwiający horoskop dzienny
  5. Polacy oburzeni. Kolejne MILIONY złotych dla imperium Rydzyka, tym razem od resortu Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Super Express  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News