Wielkie zaskoczenie w Premier League. Gigant poza Ligą Mistrzów

Wielkie zaskoczenie w Premier League. Gigant poza Ligą Mistrzów Źródło: Flickr - @Ungry Young Man

Premier League przyniosła dziś ogromną sensację, gdy poznaliśmy ostateczny wynik starcia jednej z drużyn z czołówki tabeli ligi angielskiej. Mało kto spodziewał się, że dojdzie do tak niespodziewanego rozstrzygnięcia. Kibice nie ukrywają swojego zaskoczenia.

Premier League nie przestaje zaskakiwać podczas trwającego sezonu. Wciąż trwa emocjonująca walka o mistrzostwo Anglii pomiędzy Manchesterem City a Liverpoolem. Świetnie radzi sobie największa niespodzianka, jaką jest beniaminek z Wolverhampton. Pojawiły się również także rozczarowania, wśród których niewątpliwie znalazł się Manchester United.

Zespół dowodzony przez Ole Gunnara Solskjaera przez chwilę radził sobie świetnie, jednak dziś znów zawodzi i nie potrafi nawiązać do swoich najlepszych występów w ostatnich miesiącach. Dziś doszło do kolejnego rozczarowania, gdy Czerwone Diabły podzieliły się punktami z Huddersfield. Kibice zawiedli się koszmarnym występem drużyny z Manchesteru. Zanosi się na poważne zmiany w składzie przed następnym meczem.

Premier League przyniosło kolejne zaskoczenie

W dzisiejszym meczu przedostatniej kolejki Premier League, Manchester United zremisował z Huddersfield 1:1, choć wydawało się, że Czerwone Diabły w końcu przełamią się, wykorzystując porażkę Tottenhamu. Ich postawa była jednak daleka od ideału, na co zwrócili uwagę kibice. Nie szczędzili słów krytyki wobec swojej drużyny.

Remis ze zdegradowanym już Huddersfield oznacza, że Manchester United na pewno nie zagra w Lidze Mistrzów w następnym sezonie. Jest to tragiczna wiadomość dla wszystkich kibiców, którzy po raz kolejni nie będą mogli oglądać swojego klubu wśród najlepszych drużyn w Europie. Jest to także duży cios dla wszystkich tych, którzy mieli nadzieję na to, że United wkrótce powróci do pełni chwały.

Premier League zachwyca do ostatniej kolejki 

Huddersfield jest już pewne tego, że następny sezon rozpocznie w Championship, jednak mimo wszystko remis z zespołem z czołówki może być powodem do radości dla kibiców, swojego rodzaju otarciem łez po spadku do niższej ligi. Wiele osób ucieszyło się, że udało się wywalczyć punkt w starciu z rywalem, który od zawsze wywoływał wiele emocji.

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News