Real Madryt chce sprowadzić gwiazdę Premier League. Wielkie pieniądze w grze

Real Madryt chce sprowadzić gwiazdę Premier League. Wielkie pieniądze w grze Źródło: Wikipedia

Premier League skupia w sobie wielu wybitnych piłkarzy, którzy zachwycają kibiców swoją grą i sprawiają, że liga angielska jest postrzegana jako najlepsza na świecie. Jeden z najlepszych jej zawodników może niebawem odejść do Hiszpanii. Kibice zaczęli dyskusję o możliwym transferze.

Premier League wciąż jest uznawana za zdecydowanie największą ligę na świecie. Powodem jest nie tylko liczba największych gwiazd piłki nożnej, które w niej występują, ale również wysoki poziom gry oraz bardzo wyrównane pojedynki, które podobają się kibicom. Nawet słabsze zespoły mogą liczyć na to, że w ich teamie znajdzie się kilku utalentowanych młodzieżowców lub gwiazdorów z pierwszych stron gazet.

Od dłuższego czasu mówi się, że już niebawem Premier League opuścić ma jeden z piłkarzy, który jeszcze kilka lat temu przychodził do niej w blasku chwały. Kibice zachwycają się jego grą, jednak może się okazać, że nie wystarczy to, by zapewnić jego pozostanie w lidze angielskiej. Eksperci twierdzą, że Paula Pogbę przy najbliższej okazji spróbuje sprowadzić Real Madryt.

Premier League może stracić wielkiego gwiazdora

Paul Pogba wrócił do Manchesteru United w 2016 roku po udanych mistrzostwach Europy. Okazało się wówczas, że francuski pomocnik sprawdza się w lidze angielskiej i może być jedną z kluczowych postaci w zespole prowadzonym wówczas przez Jose Mourinho. Wydawało się wówczas, że Czerwone Diabły już niebawem wrócą na szczyt, jednak nie było to takie łatwe.

Drużyna wciąż nie potrafi nawiązać do dawnych sukcesów, jednak kibice twierdzą, że to nie Pogba jest winny tak częstych remisów lub porażek. W roli winowajców widzą raczej defensorów, a sam Paul Pogba cieszy się szacunkiem kibiców.

Znany pomocnik chce odejść z Premier League

Ciekawe transfery tego lata planuje przeprowadzić Real Madryt. Hiszpańska prasa donosi, że klub jest już "dogadany" z Edenem Hazardem z Chelsea, a teraz dowiadujemy się, że bliski transferu jest również Paul Pogba. Francuz miałby liczyć na odniesienie sukcesów z Królewskimi. Jest to jeden z niewielu klubów na świecie, który należy do kategorii drużyn, którym się nie odmawia.

Transfer z pewnością kosztowałby Real ponad 100 milionów euro, jednak dziennikarze z Półwyspu Iberyjskiego twierdzą, że dla klubu nie stanowi to żadnego problemu. Więcej kłopotów powstałoby w wyniku konieczności przekonania działaczy United, co nie należy do najprostszych zadań.

źródło: Goal.com

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News