"Premier Beata Szydło zmarła, będzie pogrzeb" - skandal w sieci (FOTO)

"Premier Beata Szydło zmarła, będzie pogrzeb" - skandal w sieci (FOTO)

Groźny wypadek z udziałem szefowej rządu Prawa i Sprawiedliwości wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali internetowych. Jak się okazuje, ktoś postanowił wykorzystać całą sytuację do niewybrednych żartów w sieci. 

Oprócz kontrowersji wokół odpowiedzialności za spowodowanie wypadku, którą przypisuje się aktualnie młodemu kierowcy seicento, ogromne zainteresowanie mediów i społeczeństwa budzi rzeczywisty stan zdrowia premier Szydło.

Wszystko dlatego, bo ani rzecznik rządu, ani politycy czy ministrowie Prawa i Sprawiedliwości nie udzielali szczegółowych informacji na temat zdrowia szefowej rządu. To wystarczyło, by zarówno media jak i internauci zaczęli spekulować, że z premier nie jest dobrze.

Wszystkie spekulacje ucięła jednak sama Beata Szydło, która opublikowała na jednym z portali społecznościowych nagranie, na którym jest cała i zdrowa podczas odwiedzin jednego z funkcjonariuszy BOR, który został ranny w wypadku. Film można obejrzeć tutaj.

To jednak nie przeszkodziło niektórym w niewybredny sposób żartować z całego wydarzenia. Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się strona przekonywująca o śmierci szefowej rządu.

 - Niestety ale premier Beata Szydło zmarła nad ranem w szpitalu w skutek obrażeń odniesionych przez zamachowca w seicento. Panie świeć nad jej duszą [*] - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie zostało już usunięte - najprawdopodobniej po tym jak na jego stronie pojawiła się informacja, iż zostało zgłoszone do odpowiednich organów - jednak wiadomo, że jego organizatorem była facebookowa strona "Cieszę się, że polska przegrała z Portugalią"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News