Premier - łamanie dyscypliny
Kancelaria Premiera/Twitter
Aneta Wasilewska - 29 Sierpnia 2020

Premier apelował o dyscyplinę sanitarną. Kilka godzin później sam ją złamał

Premier w piątek zwrócił się do Polaków, by pamiętali o maseczkach i zasłanianiu ust. Wystarczyło kilka godzin, by Mateusz Morawiecki złamał dyscyplinę sanitarną.

Premier podczas rozmowy z Radiem Wrocław apelował do rodaków, by trzymali się wyznaczonych przez rząd zasad reżimu sanitarnego.

- Całe społeczeństwo musi rozumieć, jak ważna jest dyscyplina. Jednym z głównych miejsc, głównych rozsadników koronawirusa są wesela. Tam po godzinie zdejmujemy maseczki i zapominamy o wszystkich zasadach, a tak być nie powinno - apelował Morawiecki.

Minęło zaledwie kilka godzin, gdy Mateusz Morawiecki jawnie łamał obowiązujące wytyczne. Premier pojawił się na pokazie filmu "Okruchy wolności" o życiu jego ojca. Morawiecki pojawił się w kinie ze swoją mamą i szefem kancelarii Michałem Dworczykiem. Premier, jego matka, ani współpracownik nie mieli zasłoniętych ust. Zdjęciami z łamania zasad reżimu sanitarnego Kancelaria Premiera pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News