premier podejmie decyzje?
pikio.pl
Patryk Przybyłowski - 28 Października 2020

Nieoficjalnie: padła konkretna data wprowadzenia ponownego lockdownu

Premier Mateusz Morawiecki jest coraz bliżej ostatecznej decyzji ws. ponownego lockdownu. Niestety, pojawiła się już konkretna data.

Premier Mateusz Morawiecki nie będzie miał wybory i wprowadzi do Polski drugi całkowity lockdown? Nieoficjalne ustalenia dziennikarzy wskazują na to, że premier może być zmuszony do ostateczności.

TVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówTVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domówCzytaj dalej

Jak podaje serwis Wirtualna Polska, dziennikarze portalu dotarli do nieoficjalnych wiadomości w sprawie wprowadzenia kolejnego lockdownu. Okazuje się, że rząd miał rzekomo nie podjąć jeszcze decyzji, ale premier Mateusz Morawiecki na poważnie rozważa taką opcję nawet jeszcze w tym tygodniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

- Kiedy liczba chorych przekroczy 20 tys., możemy nie mieć wyboru - mówią politycy, określeni przez Wirtualną Polskę jako osoby "bliskie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów".

Niestety, taki scenariusz może wydarzyć się nawet jutro. Przypomnijmy, że dzisiaj w Polsce potwierdzono prawie 19 tysięcy przypadków zakażenia koronawirusem.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: Wiadomo, co dzieje się z Andrzejem Dudą. Przerwano milczenie ws. protestów

2. Dziś rząd ogłosi kolejne obostrzenia dla Polaków. Pilna konferencja premiera na PGE Narodowym

3. Kinga Duda przerwała milczenie. Wydała oświadczenie dot. protestów aborcyjnych

- Eksperci i analitycy epidemiologiczni twierdzą, że powyżej 30 tys. zacznie się zapaść systemu zdrowia w kraju. Musimy zrobić wszystko, aby do tego nie dopuścić. Dochodzą do nas informacje, że wirus zmutował i teraz okres jego inkubacji nie wynosi 3 do 5 dni, ale w niektórych przypadkach 1 do 20 - mówi jeden z polityków w rozmowie z dziennikarzami Wirtualnej Polski.

Jeśli decyzja o ponownym zamknięciu kraju ma zapaść, zdarzy się to przed Wszystkimi Świętymi. Tak twierdzą źródła WP. Okazuje się jednak, że w rządzie nie ma jedności co do decyzji o lockdownie. Przeciwne pomysłowi ponownego zamknięcia ma być podobno Ministerstwo Rozwoju, które dostrzega daleko idące i negatywne skutki gospodarcze.

Dlatego też ministerstwo wyszło z kontrpropozycją, która zakłada zaostrzenie reżimu sanitarnego w taki sposób, aby była możliwość do prowadzenia aktywności gospodarczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rottweiler śmiertelnie pogryzł noworodka, chciał go zakopać. Koszmar rodziny
  2. TVP podaje pilne wiadomości w sprawie Pucharu Świata w Wiśle. Polscy kibice zmartwieni, zawody mogą być odwołane
  3. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Niespodziewany atak na Donalda Trumpa. Hakerzy przejęli stronę, chcą opublikować prawdę o koronawirusie
  7. Wzięła kęs ogórka kiszonego i spojrzała z niedowierzaniem do wnętrza. Już wiedziała, że popełniła niewybaczalny błąd
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News