Premier - Julia Tymoszenko
По итогам российско-украинских переговоров и заседания Комитета по вопросам экономического сотрудничества В.В.Путин и Ю.В.Тимошенко провели совместную пресс-конференцию/Premier.gov.ru/Wikipedia/(CC BY 4.0)
Aneta Wasilewska - 23 Sierpnia 2020

Była premier Julia Tymoszenko w bardzo ciężkim stanie. Media ujawniły, co jej jest

Julia Tymoszenko, była premier Ukrainy znajduje się w bardzo ciężkim stanie. W ukraińskich mediach pojawiła się oficjalna informacja na temat stanu jej zdrowia. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz.

Była premier, liderka opozycyjnej partii parlamentarnej Batkiwszczyna, jest w ciężkim stanie. Informacje na temat jej stanu zdrowia szybko obiegły media na całym świecie. Wiadomo już, co dzieje się z Julią Tymoszenko. Niestety, zgodnie z przewidywaniami, potwierdził się czarny scenariusz.

Zdjęcie - test osobowośćCo widzisz na zdjęciu? 5-sekundowy test, który zdradzi o tobie wszystkoCzytaj dalej

Julia Tymoszenko, była premier Ukrainy znajduje się w ciężkim stanie

Wiadomości na temat stanu zdrowia ukraińskiej polityk pojawiły się w mediach społecznościowych. Jej rzeczniczka Maryna Soroka, potwierdziła, że Julia Tymoszenko zakaziła się koronawirusem. Niestety, jej stan zdrowia jest oceniany jako ciężki.

- Tak, niestety to prawda. Test pokazał, że Julia Wołodymyriwna ma COVID-19. Stan oceniany jest jako ciężki. Temperatura do 39. Walczy! - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Zgodnie z wiadomościami zamieszczonymi na portalu Ukraińska Prawda, także członkowie rodziny Tymoszenko zakazili się. Mowa o córce i zięciu byłej premier. Te doniesienia nie zostały potwierdzone przez rzeczniczkę Julii Tymoszenko i partii Batkiwszczyna. Portal Dzerkało Tyżnia przekazał także informację o tym, że była premier od trzech dni zmaga się z wysoką temperaturą.

Dzisiaj grzeje:

1. Co tam się dzieje? Łukaszenka ewakuowany, do sieci trafiły nagrania prezydenta Białorusi

2. Porażające wyznanie Urszuli Radwańskiej. Walczy z chorobą, na którą nie ma lekarstwa

3. Jeszcze dwa tygodnie temu wszystko było dobrze. Rodzina teraz poinformowała, nie żyje

Sytuacja epidemiologiczna na Ukrainie

Zgodnie z oficjalnymi danymi z porannych godzin 23 sierpnia na Ukrainie przybyło 1987 zakażeń w ciągu doby, co sprawiło, że łączna ilość zakażonych wynosi 104 958. Do tej pory zmarło 2271 pacjentów, podczas ostatniej doby było to aż 27 osób. Wśród wszystkich zakażonych, którym wykonano ponowny test na koronawirusa, negatywny wynik otrzymało 500 pacjentów w ciągu ostatniej doby, co oznacza, że na terenie całego kraju liczba wyzdrowiałych wynosi 52 235.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Rozpoczęcie roku w innym terminie? Rodzice uczniów będą zrozpaczeni
  3. O. Rydzyk po cichu dostanie 600 mln złotych? Ustalenia mediów są porażające
  4. Wszyscy zginęli na miejscu, 9 osób. „Fakt” ustalił, kim byli i co naprawdę się wydarzyło
  5. Zatrzymanie krążenia, 5% szans na przeżycie. Joanna Senyszyn spisała testament, dwukrotnie uciekła śmierci
  6. "Łapanka gejów" pod bydgoskim klubem. Brutalny i straszny atak na niewinnych ludzi

Córka Andrzeja GołotyGołota nigdy nie pokazywał córki. Teraz jej zdjęcie wyciekło do sieciCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News