Straszne informacje. Pędząca ciężarówka staranowała pojazd nauki jazdy

Straszne informacje. Pędząca ciężarówka staranowała pojazd nauki jazdy Źródło: Screen/ Instagram/ strzelnoonline

Kurs na prawo jazdy zakończył się tragicznym wypadkiem z udziałem trzech pojazdów. Nie żyje jedna osoba, druga jest w stanie ciężkim. Okoliczności wypadku bada policja.

Jazda podczas kursu na prawo jazdy zakończyła się tragicznie. W pojazd do nauki uderzyła ciężarówka. Policja sprawdza okoliczności wypadku, w którym zginęła jedna osoba.

Kurs na prawo jazdy zakończony wypadkiem

Do tragedii doszło piątek po południu w miejscowości Czerniak w województwie kujawsko-pomorskim. Samochód do nauki jazdy jechał drogą krajową nr 15, w aucie znajdowały się dwie osoby - 52-letni instruktor oraz 44-letnia kursantka.

Około godziny 13 w samochód uderzyła ciężarówka. Oficer prasowy oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie, aspirant Tomasz Bartecki, poinformował, że jest jedna ofiara śmiertelna wypadku - to instruktor nauki jazdy. Mężczyzna nie miał szans - zginął na miejscu. 44-letnia kursantka jest w stanie ciężkim. Została przewieziona do szpitala. 55-letniemu kierowcy ciężarówki, która wjechała w auto do nauki, nic się nie stało.

Policja bada okoliczności wypadku

Droga krajowa nr 15 w miejscowości Czerniak została zablokowana. Służby, które pojawiły się na miejscu, badały przyczyny tragedii. Jak poinformował oficer prasowy policji, są już wstępne ustalenia. W wypadku brały udział aż trzy pojazdy - prócz auta do nauki i ciężarówki, która w nie wjechała, także inny samochód ciężarowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Według wstępnych ustaleń, jadący w stronę Strzelna pojazd ciężarowy nie zachował bezpiecznej odległości od jadącej przed nim scanii i chcąc uniknąć zderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka samochodem nauki jazdy - opisuje sytuację aspirant Tomasz Bartecki.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca ciężarówki nie był w momencie wypadku pod wpływem alkoholu. Dokładne przyczyny są jeszcze wyjaśniane przez funkcjonariuszy z mogileńskiej komendy pod nadzorem prokuratury.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Adoptowali słodkiego, małego szczeniaka. Po dwóch latach straszna prawda wyszła na jaw, zmienił się nie do poznania

Przez kilka godzin w okolicy miejsca wypadku występowały utrudnienia na drodze. Policja kierowała auta do objazdów przez okoliczne miejscowości: Łąkie, Zbytowo i Goryszewo. Obecnie droga powinna być już przejezdna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tytuł: WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Żona polskiego milionera o "500 plus". Polacy są wściekli
  3. Służby przesłuchują ginekologów i kobiety z całego powiatu. Noworodek został brutalnie zabity
  4. Pies przerwał ślub. Pojawił się przed ołtarzem w kluczowym momencie
  5. Syn zarobił pierwsze wielkie pieniądze w życiu. W liście zawiadomił rodziców co z nimi zrobi, rozpłakali się 

Źródło: TVN 24

Następny artykuł