Polak 162 razy zdawał na prawo jazdy. Ale w tym wszystkim najbardziej powala jedna rzecz

Polak 162 razy zdawał na prawo jazdy. Ale w tym wszystkim najbardziej powala jedna rzecz Źródło: unsplash.com/Vincent Delegge

Prawo jazdy nie jest dla niego? Mężczyzna zdawał już 162 razy na prawo jazdy, ale jest uparty i podejmie kolejną próbę. Będzie starał się do skutku, a egzaminatorzy nie rozumieją jednej, kluczowej rzeczy.

Oblanie egzaminu na prawo jazdy zniechęca większość osób najczęściej za 4-5 razem. Nie chcą podejmować kolejnych prób i martwią się o swoje umiejętności. Wątpią, czy jazda samochodem jest dla nich, skoro robią tyle błędów. Kompletnie nie przejmuje się tym pewien mężczyzna z Piotrkowa Trybunalskiego.

Na prawo jazdy zdawał 162 razy. Będzie próba numer 163

Pewien polski kierowca aż 162 razy podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Za każdym razem wychodził z sali zawiedziony i wiedział, że niedługo będzie musiał stawić się tutaj ponownie. Nie wiadomo, jaka kategoria pytań sprawia mu największy problem, ale na pewno będzie musiał bardziej przyłożyć się do kodeksu drogowego. Niedługo czeka go 163. próba.

- Być może dla rekordzistów warto by wprowadzić obostrzenia. Np. przy co trzecim, czy co piątym niezdanym egzaminie odsyłać ich na kolejne szkolenie teoretyczne - proponował w wywiadzie z Radiem Łódź Dariusz Misztal, dyrektor piotrkowskiego WORD.

Prawdopodobnie to właśnie w Piotrkowie Trybunalskim padł niechlubny rekord niezdanych teoretycznych egzaminów przez jedną osobę.

Mężczyzna skrywał pewien sekret. Egzaminatorom nie mieści się to w głowie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co najbardziej zaskakuje osoby zarządzające piotrkowskim WORD-em? To, że kierowca 15 lat temu stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Oznacza to, że wcześniej musiał zdać oba egzaminy - teoretyczny i praktyczny. Wszyscy dziwią się, dlaczego tym razem tak trudne jest dla niego opanowanie przepisów.

- To jest rzecz nawet troszkę trudna do zrozumienia, że ta osoba kiedyś poruszała się w ruchu drogowym - dodaje Dariusz Misztal.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2.
Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

 W ubiegłym roku znany był przypadek mieszkańca Opolszczyzny, który dopiero za 118 razem zdał na prawo jazdy. Zaliczył 113 podejść do egzaminu teoretycznego i 5 do praktycznego. Nie są znane statystyki, jakie tematy przy egzaminie teoretycznym sprawiają największe problemy, ale w przypadku praktycznego, kursanci oblewają łuk na placu manewrowym. Nie do opanowania jest szczególnie umiejętność cofania po łuku. Z kolei na drodze najczęściej nie do przyjęcia przez egzaminatora jest wymuszanie pierwszeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News