prawo jazdy kobieta parking demolka
Unsplash Vladimir Proskurovskiy
Joanna Szwalikowska - 22 Września 2020

Ćwiczyła naukę jazdy po 6-letniej przerwie. Zdemolowała sklepowy parking

W jednym z polskich miast doszło nieco kuriozalnej sytuacji. Kobieta, która rzekomo zdała prawo jazdy przed laty, chciała poćwiczyć prowadzenie auta na sklepowym parkingu. Ostatecznie parking został zupełnie zdemolowany. Trwają ustalenia policji w sprawie.

Kobieta postanowiła poćwiczyć przed sklepem pod nadzorem przyjaciela prowadzenie auta. Jak przekonywała, po interwencji policji, prawo jazdy posiada, jednak miała 6-letnią przerwę, w związku z czym chciała co nieco sobie przypomnieć. Jak widać, niestety lekcje nie poszły najlepiej, a sklepowy parking został zupełnie zdemolowany.

żona Danuta Martyniuk awanturaDanuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całegoCzytaj dalej

Kobieta ćwiczyła jazdę po 6-letniej przerwie. Zdemolowała parking

Do sytuacji doszło przed marketem w Łodzi. Młoda kobieta miała staranować samochodem trzy wiaty przeznaczone na wózki sklepowe, a także auto osobowe. Jak wyjaśniała policjantom 25-latka, miała ona ćwiczyć jazdę samochodem po 6-letniej przerwie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ślub zdjęcia skandalSkandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzeczCzytaj dalej

W nocy z niedzieli na poniedziałek obywatelka Ukrainy postanowiła przypomnieć sobie, jak prowadzi się auto. Wraz z przyjacielem, pod którego nadzorem miała trenować, wybrali się na parking znajdujący się przy supermarkecie Carrefour przy ul. Kolumny. W pewnym momencie kobieta miała stracić panowanie nad Skodą, wskutek czego wjechała w dwie wiaty służące do przechowywania wózków, zaparkowanego nieopodal citroena, a później w kolejną wiatę.

- Kobieta nie miała przy sobie prawa jazdy, ale policjantom powiedziała, że je posiada. Ustalamy, czy jest to zgodne z prawdą oraz czy dokument jest honorowany w naszym kraju - przekazała Jadwiga Czyż z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w rozmowie z polsatnews.pl.

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki

2. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

3. Mamy potwierdzenie, Andrzej Duda podpisał. Wielu Polaków czekało z zapartym tchem

Jak informuje serwis, obywatelka Ukrainy odpowie za spowodowanie kolizji oraz za brak pasów (były one przepięte za fotelem kierowcy). Sieć marketów Carrefour nie oszacowała jeszcze strat. Kierująca pojazdem oraz jego pasażer byli trzeźwi. Obecnie policja ustala, czy kobieta rzeczywiście posiada prawo jazdy, jak przekonywała policjantów po zatrzymaniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  2. Lewandowski rezygnuje z ważnego występu. Zamiast walczyć o wielkie pieniądze, pomoże chorym dziewczynkom. Wielki szacunek, brawo
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News