640 tysięcy złotych – tyle według Dziennika Łódzkiego zarobiła w ubiegłym roku prawicowa radna z Piotrkowa Trybunalskiego, Monika Tera, na reklamach sekstelefonów i portalach oferujących seksrandki.

Jak informuje Dziennik Łódzki, Monika Tera – od początku swojej kariery związana z konserwatywnymi ugrupowaniami, popierał ją m.in. Marek Jurek – bogaci się na reklamach sekstelefonów i serwisach oferujących seksrandki. To jej firma, Centrum Media, stoi za organizacją stron o zabarwieniu pornograficznym tj. Pukaj-laski.re, Kapciochy.pl, Kociaczki.pl czy Tylko-sex.eu.

Dziennikarze dotarli do tych rewelacji podążając za ogłoszeniami („Niewinna Krysia”, czy „Zamożne wdowy”) jakie zamieszczała w prasie i internecie firma konserwatywnej polityk. W sumie firma Tery w ubiegłym roku osiągnęła przychód w wysokości 1,5mln złotych, z czego 640 tysięcy trafiło do kieszeni radnej.

Sama radna pytana przez dziennikarzy „Dziennika Łódzkiego” o działalność swojej firmy wymijająco odpowiada, że nie może zdradzać czym dokładnie się zajmuje, ponieważ wiąże ją tajemnica handlowa. Polityk przyznaje jednak, że istnieje możliwość, iż takie treści się pojawiły w ramach działalności jej firmy.

Moja firma zajmuje się pośrednictwem sprzedaży miejsc reklamowych. Z ich treścią nie mamy nic wspólnego. Być może w niektórych przypadkach jesteśmy organizatorem, ale nie pamiętam już szczegółów – powiedziała randa „Dziennikowi Łódzkiemu”.

Jak jednak przekonuje, jej firma nie czerpie dochodów z „seks-biznesu” tylko z usług audio-tekstowych.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

Zobacz również


bh, źródło: dziennik łódzki