Dziś jesteśmy już po rekonstrukcji rządu. Wiele osób jest zaskoczonych nowymi zmianami. Wiadomo, że Andrzej Duda przyczynił się do niej. Prawica wypowiada wojnę prezydentowi, nie uwierzycie za co.

Prawica jest wściekła za to, co zrobił prezydent, wszyscy wiedzą, że po części to on jest odpowiedzialny za rekonstrukcję rządu i tego jednego człowieka musiał się pozbyć z obecnego składu. Antoni Macierewicz nie jest już ministrem obrony narodowej, został nim Mariusz Błaszczak. Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” ostro zareagował na tę zmianę.

ZOBACZ TAKŻE: Wyciekło! Macierewicz odszedł, bo ucieka przed wrogami. „Chcą mnie zabić”

Prawica wypowiada wojnę

Tomasz Sakiewicz powiedział, że już więcej nie zagłosuje na prezydenta Andrzeja Dudę. Według dziennikarza prezydent w końcu dopiął swego, czym mocno ugodził w rządy PiS. Swoim zachowaniem Duda miał wręcz zdestabilizować sytuację w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy minister rozwoju GARDZI ogromnym województwem. Nienawidzą go tam jak nikogo innego

Wymuszenie dymisji na stanowisku szefa MON, jest to decyzja prezydenta i prezydent musi za to ponieść odpowiedzialność. Można powiedzieć, że prezydent dopiął swego, a ja dotrzymam słowa – już nie zagłosuję na tego prezydenta – powiedział Sakiewicz.

Źródło: natemat.pl

Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu


Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!

...

Zobacz również