Prawica chce zlinczować Terlikowskiego. "Germańskie rozumienie polskości"

Prawica chce zlinczować Terlikowskiego. "Germańskie rozumienie polskości"

Nie, to nie pomyłka naszej redakcji - Tomasz Terlikowski rozwścieczył polską prawicę! Ostro uderzył w popularne wśród niej hasła, które powielane są przez polityków PiS szczególnie w dobie konfliktu dyplomatycznego z Izraelem.

Jeden z najnowszych wpisów publicysty na Twitterze zadziwił przedstawicieli wszystkich politycznych oraz ideologicznych środowisk. Szczególnie uraził jednak prawicę, która nie może wyjść ze zdziwienia po ostrym ataku Terlikowskiego.

Prawica w szale

- Słabo mi się robi, jak czytam znowu o "polskich genach", czy "polskiej krwi". Polskość, i to jest nasz powód do dumy, to kwestia wyboru i kultury, a nie genów i krwi. Nie ma zgody na germańskie rozumienie narodu w Polsce - stwierdził bowiem stanowczo publicysta. ZOBACZ TAKŻE: Sikorski ujawnił ostatnią rozmowę z Kaczyńskim. Prezes PiS się wścieknie Wielu internautów sugeruje, że tweet miał być istnym przytykiem w stronę Krystyny Pawłowicz. Nawiązywał bowiem w oczywisty sposób do pierwszego zdania jej nowego posta na jednym z portali społecznościowych.

Terlikowski uderzył w Pawłowicz?

- V kolumna w Polsce, osobniki bez polskich genów, wspierane z zewnątrz, coraz bezczelniej atakują i upokarzają państwo swego pobytu - napisała bowiem posłanka, co prawdopodobnie nie spodobało się popularnemu właśnie w środowiskach prawicowych dziennikarzowi. ZOBACZ TAKŻE: Politycy PO ZABLOKOWANI na Radzie Krajowej! I to przez straż HGW Terlikowski, prawica Fot. Twitter Terlikowski, prawica Fot. Twitter ZOBACZ TAKŻE: Historyczny sondaż. Takiego wyniku PiS jeszcze nie miał  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News