Nie, to nie pomyłka naszej redakcji – Tomasz Terlikowski rozwścieczył polską prawicę! Ostro uderzył w popularne wśród niej hasła, które powielane są przez polityków PiS szczególnie w dobie konfliktu dyplomatycznego z Izraelem.

Jeden z najnowszych wpisów publicysty na Twitterze zadziwił przedstawicieli wszystkich politycznych oraz ideologicznych środowisk. Szczególnie uraził jednak prawicę, która nie może wyjść ze zdziwienia po ostrym ataku Terlikowskiego.

Prawica w szale

– Słabo mi się robi, jak czytam znowu o „polskich genach”, czy „polskiej krwi”. Polskość, i to jest nasz powód do dumy, to kwestia wyboru i kultury, a nie genów i krwi. Nie ma zgody na germańskie rozumienie narodu w Polsce – stwierdził bowiem stanowczo publicysta.

ZOBACZ TAKŻE: Sikorski ujawnił ostatnią rozmowę z Kaczyńskim. Prezes PiS się wścieknie

Wielu internautów sugeruje, że tweet miał być istnym przytykiem w stronę Krystyny Pawłowicz. Nawiązywał bowiem w oczywisty sposób do pierwszego zdania jej nowego posta na jednym z portali społecznościowych.

Terlikowski uderzył w Pawłowicz?

– V kolumna w Polsce, osobniki bez polskich genów, wspierane z zewnątrz, coraz bezczelniej atakują i upokarzają państwo swego pobytu – napisała bowiem posłanka, co prawdopodobnie nie spodobało się popularnemu właśnie w środowiskach prawicowych dziennikarzowi.

ZOBACZ TAKŻE: Politycy PO ZABLOKOWANI na Radzie Krajowej! I to przez straż HGW

Terlikowski, prawica
Fot. Twitter
Terlikowski, prawica
Fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE: Historyczny sondaż. Takiego wyniku PiS jeszcze nie miał

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]


Te afery WSTRZĄSNĘŁY polską polityką!

 

Zobacz również