Politycy opozycji posuwają się coraz dalej w swoich staraniach o zdyskredytowanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości oraz jego środowiska. Zdaniem wielu osób młody poseł Platformy Obywatelskiej – Arkadiusz Myrcha – poszedł jednak o jeden krok za daleko.

Wczoraj oczy całej Polski skupione były na kolejnej miesięcznicy smoleńskiej. Sprawę szeroko komentowali również politycy, w tym poseł Arkadiusz Myrcha.

Stojąc jak co miesiąc na taborecie, Prezes będzie dochodził. Na oczach swoich fanów. Bardziej rock’n’roll niż akt religijny – napisał na Twitterze polityk Platformy Obywatelskiej.

Ten wpis zaszokował nie tylko zwolenników Jarosława Kaczyńskiego, ale nawet niektóre osoby popierające opozycję. Zauważyli oni, że co by nie myśleć o Jarosławie Kaczyński to tego typu słowa nie przystoją posłowi na Sejm.

Po fali krytyki, która spadła na polityka postanowił on wytłumaczyć się z kontrowersyjnego wpisu. Mimo to nie usunął on go ze swojego profilu.

Mój ostatni wpis za ostry, nie chciałem nikogo urazić. Oddaje emocje, jednocześnie nawiazując do wygłaszanych tam słów – tłumaczy Arkadiusz Myrcha.

twitter.com/ArkadiuszMyrcha


źródło: twitter.com/ArkadiuszMyrcha

...

Zobacz również