Prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego? Nie mają wątpliwości, należy go ujawnić
Wiadomości Pikio - 2 Czerwca 2018

Prawdziwy stan zdrowia Kaczyńskiego? Nie mają wątpliwości, należy go ujawnić

Prezes Jarosław Kaczyński znajduje się w szpitalu wojskowym na ul. Szaserów w Warszawie już od ponad miesiąca. Co dziwne, nie ma praktycznie żadnych potwierdzonych informacji o stanie zdrowia prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Większość informacji to domysły mediów lub rzeczy przekazane od tajnych informatorów. Polacy czują się oszukiwani.

Nie ulega wątpliwości, że prezes Jarosław Kaczyński jest jedną z najważniejszych osób sprawujących obecnie władzę w kraju. Stąd też informacja o jego pobycie w szpitalu była czymś zaskakującym dla całej Polski. Fakt jego przebywania w szpitalu jest tym bardziej szokujący, im dłużej ten pobyt trwa. Zwłaszcza, że wszyscy ukrywają prawdziwe informacje o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Polacy chcą znać prawdę - kiedy prezes wróci do zdrowia i kto tak naprawdę sprawuje teraz kontrolę nad krajem.

Na co choruje Jarosław Kaczyński?

Oficjalnie potwierdzone jest chore kolano, jednak bardzo dużo osób twierdzi, że prezes Kaczyński może mieć raka trzustki. Sprzeczne są również informacje odnośnie przeprowadzonych operacji. Niedawno pisaliśmy o tym, że Kaczyński został poddany jednej operacji. Jednak informator "SuperExpressu" twierdzi, że to tylko zabieg wstępny, a poważna operacja będzie miała dopiero miejsce. Na zlecenie "Rzeczpospolitej" przeprowadzony został sondaż. Aż 45 procent ankietowanych uważa, że stan zdrowia prezesa PiS powinien być podany do informacji publicznej. Czują, że tak byłoby najbardziej sprawiedliwie wobec obywateli. Tylko 28 procent osób uważa, że jest to prywatna sprawa prezesa. Pozostali respondenci wstrzymali się od odpowiedzi.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jak zdobyć 300 plus? To prostsze niż myślisz
  2. To NIE jest żart! B. Wałęsa ARESZTOWANY, brutalne pobicie
  3. Podczas przemówienia Duda zaliczył kosmiczną wtopę. Zebranych wryło w ziemię
  4. Tragedia w Dzień Dziecka! Ginęli jeden za drugim
<>pomnikiTak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
pomnikiTak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>Kaczyński wściekły17 miast, w których PiS PRZEGRAŁ wybory uzupełniające w 2017 rokuCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Kaczyński wściekły17 miast, w których PiS PRZEGRAŁ wybory uzupełniające w 2017 rokuCzytaj dalej