Prawdziwy dramat Niemców. Masowo uciekają z własnego kraju

Prawdziwy dramat Niemców. Masowo uciekają z własnego kraju

Firma New World Wealth opublikowała właśnie przerażające statystyki. Okazuje się, że rodzimi Niemcy mają serdecznie dosyć sytuacji w swoim kraju. Najbogatsi z nich masowo wyjeżdżają z ojczyzny. Badania nie pozostawiają złudzeń - tak źle nie było jeszcze nigdy.

Tylko w 2016 roku aż 4 tys. niemieckich milionerów zdecydowało się na opuszczenie swojego kraju. To prawdziwy rekord w historii Niemiec. Jak dotąd bowiem niemieckich milionerów przybywało, zamiast ubywać. Co więcej, wielu ściągało z zagranicy, kuszonych prężną gospodarką RFN.

Wszystko zaczęło zmieniać się w momencie zalania Europy falą imigrantów. Większość z nich maszerowała prosto do Niemiec wiedziona wizją lepszego życia. Teraz okazuje się, że to właśnie uchodźcy są powodem, dla którego Niemcy tak bardzo nie chcą pozostać w swoim kraju. Milionerzy widzą, co się dzieje - Niemieckie społeczeństwo ubożeje, co jest mocnym kontrastem dla potęgi gospodarczej kraju.

Już co piąty Niemiec żyje w ubóstwie, a 4 mln obywateli ma długi, z których nie potrafi się wydostać. Bogaci zdają sobie sprawę, że napływ imigrantów tylko tę sprawę pogorszy. Nie mówią tutaj tylko o coraz częstszych atakach terrorystycznych. Doskonale zdają sobie sprawę, że rząd w celu finansowania socjalu, zwiększy podatki i sięgnie do ich kieszeni.

W takim razie gdzie przeprowadzają się najbogatsi Niemcy? Ich najczęstszym celem są Węgry. Co ciekawe, już w 2016 roku magazyn Focus przyjrzał się tej sprawie. Informował wtedy, że aż 80% z Niemców, którzy przenieśli się na Węgry, za główny powód przeprowadzki podaje kryzys migracyjny.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News