Prawdziwa, ohydna twarz Megan Markle ujawniona! Cała Wielka Brytania w SZOKU

Prawdziwa, ohydna twarz Megan Markle ujawniona! Cała Wielka Brytania w SZOKU

Brytyjczycy w szoku. Na jaw wyszły okropne fakty na temat tego, jaką osobą naprawdę jest Megan Markle. Nie wiadomo jak podejdzie do tego Książe Harry.

Przyjaciółka Megan Markle udzieliła wywiadu dla Daily Mail. Ninaki Priddy była m.in. druhną na ślubie Markle z producentem serialu "Suits"  Trevorem Engelsonem. Priddy wypowiada się na temat Markle w bardzo krytyczny sposób. Brytyjczycy są w szoku. - Osoby, którą znałam, już nie ma. Meg mówiła, że nie wyobraża sobie życia bez Trevora. Powiedziała, że jeśli coś mu się stanie, ona sobie z tym nie poradzi - mówi. ZOBACZ TAKŻE: Tajemnica rodziny królewskiej ujawniona.

Motywacje Megan Markle

Bardzo złe światło rzuca również na motywacje Megan odnośnie wyjścia za księcia Harry'ego. Jej zdaniem wyjście za księcia było celem amerykańskiej aktorki od dzieciństwa. Jej ulubionym filmem miała być amerykańska produkcja "Pamiętniki księżniczki" opowiadająca o historii nowojorskiej dziewczyny, która zostaje księżniczką w fikcyjnym królestwie Genovii. - Myślę, że Meghan jest wyrachowana, bardzo wyrachowana, w sposobie, w jaki traktuje innych ludzi i relacje z nimi. Strategicznie dobiera sobie grono przyjaciół. Jeśli zdecyduje, że nie chce, aby ktoś być częścią jej życia, potrafi być bardzo oschła - mówi o przyszłej księżnej - Meg zawsze chciała być sławna. Uwielbiała być w centrum uwagi. Kiedyś wyobrażałyśmy sobie nawet, że dostaje Oscara. Ćwiczyła przemowę - dodaje. Media komentują sprawę jako ujawnienie nieznanej twarzy aktorki. Padają określenia "Ohydna" i "z parciem na sławę". ZOBACZ TAKŻE: To KONIEC Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii!

Przyrodnia siostra również ujawnia

Meghan Markle urodziła się w 1981 roku w Los Angeles. Od zawsze miałą kontakt z filmem - jej ojcem jest słynnym operatorem filmowy, laureat nagrody Emmy za wybitne osiągnięcia Thomas Markle. Markle ukończyła stosunki międzynarodowe i historię teatru na Northwestern University. Sławę przyniósł jej serial "Suits" w którym grała narzeczoną głównego bohatera Rachel Zane. Księcia Harry'ego poznała w 2016 r. Rok później jej przyrodnia siostra zapowiedziała napisanie książki, w której pokaże jej "prawdziwe oblicze"- m.in wątek wyrachowanego planowania przez Markle związku z Harrym. Mimo tych doniesień para ogłosiła niedawno zaręczyny. Ich ślub ma się odbyć na wiosnę przyszłego roku. Źródło: Daily Mail  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News