Badania brytyjskich naukowców są jednoznaczne – praca w jednym z tych zawodów może zapewnić nam niemały sukces w życiu. Okazuje się bowiem, że razem z wykonywaniem zawodu z danej branży idą niemałe korzyści.

Naukowcy z Wielkiej Brytanii zbadali tysiące kont na popularnej aplikacji randkowej Tinder. Ich celem było ustalenie, które z zawodów cieszą się największą popularnością wśród przedstawicieli płci przeciwnej. Udało im się wytypować po kilka branży, których przedstawiciele uchodzą w oczach kobiet i mężczyzn za atrakcyjniejszych.

Jeśli chodzi o panie, to te wśród panów najbardziej interesują zawody wiążące się z prestiżem i dobrobytem. Kobiety chętniej umawiają się i wiążą w związki z mężczyznami, którzy są stewardami, aktorami czy prawnikami. Równym zainteresowaniem otaczani są także dziennikarze i dyrektorzy kreatywni.

Z kolei wśród mężczyzn najpopularniejsze wcale nie są aktorki i modelki, które mogą uchodzić za najpiękniejszą klasę wśród grup zawodowych. Mężczyzn znacznie bardziej interesują zawody, które dają kobiecie konkretną renomę i utrzymanie dla rodziny. Dlatego też mężczyźni chętniej zwracają się ku nauczycielkom, dentystkom, logopedkom i projektantkom wnętrz.

źródło: onet.pl

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?


Każdy facet chciałby od niej dostać zastrzyk! Oto najseksowniejsza pielęgniarka świata

...

Zobacz również

Zobacz również