Restauracje fast food nie cieszą się najlepszą opinią dietetyków, a komponowanie jadłospisu wyłącznie w oparciu o serwowane w nich dania z pewnością nie jest najlepszym pomysłem. Jak się okazuje, niektóre z tych potraw mogą być szczególnie niebezpieczne dla zdrowia. Przed jedną z kanapek oferowanych przez McDonald’s ostrzegają nawet sami pracownicy restauracji.

Felerną kanapką jest Filet-O-Fish. Największe kontrowersje wzbudza ryba, która znajduje się wewnątrz bułki. Zdaniem użytkowników portalu Reddit, jest ona właściwie zawsze nieświeża. Filety spędzają bowiem po kilka godzin w podgrzewaczu, gdzie mogą rozpocząć się zagrażające jakości jedzenia procesy.

Warto poczekać

Rzekomym sposobem na otrzymanie kanapki ze świeżą rybą jest poproszenie ekspedienta o filet usmażony specjalnie na zamówienie. Przez to klient będzie zmuszony poczekać o pięć minut dłużej, ale, zdaniem anonimowego pracownika, otrzyma świeży produkt.

Jak wynika z relacji jednego z pracowników, po takiej prośbie robiący kanapkę jest zobowiązany usmażyć filet na „specjalne zamówienie” klienta. Warto zauważyć też, że rzeczywisty wygląd kanapki Filet-O-Fish znacznie odbiega od tego, który producenci przedstawiają w folderach reklamowych i kampaniach marketingowych, co doskonale obrazują poniższe zdjęcia…

Fot. instagram.com
Fot. instagram.com

Źródło: o2.pl

Te rzeczy NAJBEZPIECZNIEJ jeść!

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

Zobacz również