Pracownicy ujawniają. Tej kanapki NIGDY nie zamawiaj w McDonald's

Pracownicy ujawniają. Tej kanapki NIGDY nie zamawiaj w McDonald's

Restauracje fast food nie cieszą się najlepszą opinią dietetyków, a komponowanie jadłospisu wyłącznie w oparciu o serwowane w nich dania z pewnością nie jest najlepszym pomysłem. Jak się okazuje, niektóre z tych potraw mogą być szczególnie niebezpieczne dla zdrowia. Przed jedną z kanapek oferowanych przez McDonald's ostrzegają nawet sami pracownicy restauracji.

Felerną kanapką jest Filet-O-Fish. Największe kontrowersje wzbudza ryba, która znajduje się wewnątrz bułki. Zdaniem użytkowników portalu Reddit, jest ona właściwie zawsze nieświeża. Filety spędzają bowiem po kilka godzin w podgrzewaczu, gdzie mogą rozpocząć się zagrażające jakości jedzenia procesy.

Warto poczekać

Rzekomym sposobem na otrzymanie kanapki ze świeżą rybą jest poproszenie ekspedienta o filet usmażony specjalnie na zamówienie. Przez to klient będzie zmuszony poczekać o pięć minut dłużej, ale, zdaniem anonimowego pracownika, otrzyma świeży produkt. Jak wynika z relacji jednego z pracowników, po takiej prośbie robiący kanapkę jest zobowiązany usmażyć filet na "specjalne zamówienie" klienta. Warto zauważyć też, że rzeczywisty wygląd kanapki Filet-O-Fish znacznie odbiega od tego, który producenci przedstawiają w folderach reklamowych i kampaniach marketingowych, co doskonale obrazują poniższe zdjęcia... Fot. instagram.com Fot. instagram.com Źródło: o2.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News