Subway to bardzo popularna sieć handlująca kanapkami, która ma fanów na całym świecie. Klienci wypełniają pieczywo swoimi ulubionymi dodatkami, aczkolwiek być może nie do końca zdają sobie sprawę z tego, iż nie wszystkie mięsiwa są polecane przez samych pracowników. 

Jak podaje Mirror, najbardziej zniesmaczeni mogą być fani kurczaków z Subwaya, a przede wszystkim w wersji teriyaki. Użytkownicy Reddita, przekonujący, iż pracowali w popularnej sieci, twierdzą, że drób na pewno nie jest pierwszej świeżości. Wręcz przeciwnie, wyciągany z pudełka ma śmierdzieć.

W AMA (Ask Me Anything) o pracy w Subwayu, użytkownik obiecał, że będzie totalnie szczery i odpowie na każde pytanie związane z pracą w sieci. Przede wszystkim, odradził klientom zakup popularnego na całym świecie kurczaka teriyaki.

– Kurczak powinien być trzymany maksymalnie dwa dni. Teriyaki leży po cztery dni i śmierdzi – opowiada.

Z kolei inny użytkownik dodał, że podczas jego pracy w Subwayu, kurczak teriyaki leżał czasami nawet… 9 dni. Miał również otrzymać reprymendę za wyrzucenie mięsa po piątym dniu. Wtedy odszedł z pracy.

Ponadto, kurczak ma nie być 100-procentowym mięsem (tylko 84%). Ma zawierać również dodatkową wodę i skrobię. Mężczyzna nie polecał kurczaka, bo ten miał śmierdzieć już po wyjęciu z pojemnika.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :


Na podstawie: Mirror.co.uk

...

Zobacz również

Zobacz również