Przerażający dramat. Zaginął Polak, który pracował za granicą, rodzina w rozpaczy

Przerażający dramat. Zaginął Polak, który pracował za granicą, rodzina w rozpaczy Źródło: Flickr/Daniel Fabrykiewicz

Praca za granicą miała być dla niego odskocznią od życia codziennego i wielką szansą na zapewnienie swojej rodzinie godnego bytu, jednak pomimo starań, niespodziewanie wszyscy jego bliscy stracili z nim kontakt. Sprawę bada policja i apeluje o pomoc wszystkich, którzy mogliby mieć jakiekolwiek informacje w sprawie zaginionego Polaka.

Praca za granicą dla wielu Polaków jest najbardziej atrakcyjnym sposobem na zapewnienie godnego życia swojej rodzinie. W kraju często trudno znaleźć pracę, a jeśli już się udaje, perspektywa osiągania za te same czynności wielokrotnie wyższych stawek za granicą jest dla mnóstwa osób niezwykle kusząca. Część z nich decyduje się zostać na stałe w obcym kraju, jednak większość chce jedynie zarobić wielkie pieniądze i jak najszybciej wrócić do bliskich.

Z takiego założenia wychodził także pewien mieszkaniec Piły, który postanowił wyjechać do pracy do Holandii, w celu zarobienia większej ilości pieniędzy. Cały czas utrzymywał stały kontakt ze swoją najbliższą rodziną i regularnie kontaktował się z nimi telefonicznie. Gdy jednak w pewnym momencie przestał to robić, jego bliscy zaniepokoili się. O tamtego czasu nikt nie wie, gdzie przebywa 42-letni Marcin Kozakiewicz. Rodzina przeżywa prawdziwy dramat, a służby rozpoczęły poszukiwania i proszą o pomoc. 

Praca za granicą miała być dla niego szansą. Teraz poszukuje go policja

Mężczyzna pracował w Holandii już od roku, a w tym czasie miał regularny kontakt ze swoją rodziną. Jego zaginięcie zostało zgłoszone do Komendy Powiatowej Policji w Pile, gdyż to właśnie z tego miasta pochodził zaginiony. Rodzina i przyjaciele odchodzą od zmysłów, nie wiedząc co się dzieje z ich bliskim.

Tymczasem policja wszczęła śledztwo, a także opublikowała wizerunek i opis mężczyzny. Wystosowano prośbę, by wszyscy ludzie, którzy mogą mieć jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu, planów lub podejrzeń co do losu Marcina Kozakiewicza, skontaktowali się z najbliższym komisariatem policji, lub bezpośrednio z Komenda w Pile. Można także nawiązać kontakt telefoniczny pod numerem 112 lub 67 353 15 60. Każda informacja może przyczynić się do zakończenia potwornego dramatu rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marcin Kozakiewicz ma 180 centymetrów wzrostu. Jest szczupłym mężczyzną z krótkimi, szpakowatymi włosami. Jego twarz jest owalna, nie posiada żadnych znaków szczególnych. Ostatni kontakt z rodziną został nawiązany z Holandii. Nie ma absolutnej pewności co do tego, że wrócił do kraju, jednak nie można tego wykluczyć. W sprawę zostali zaangażowani także funkcjonariusze z Holandii.

(źródło: Policja w Pile)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Marta Kaczyńska nie będzie zadowolona. Były mąż wypowiedział się w kontrowersyjnej sprawie
  2. Nie żyje znana polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie
  3. Media Tadeusza Rydzyka podały fatalne informacje. Bardzo zła prognoza pogody
  4. To jest za mocne. Media twierdzą, że Kazadi od 4 lat czeka, aż Baron zaprosi ją na randkę
  5. Z ostatniej chwili: Zupełnie nowe informacje ws. katastrofy smoleńskiej!
  6. Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

źródło: Gazeta.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News