Święta to magiczny czas pełen ciepła i miłości. A żeby odpowiednio się do nich przygotować trzeba także podgrzać temperaturę w związku. Pozycja na renifera, jądra w lukrze i „w dół komina” to tylko niektóre z propozycji, jakie dla was przygotowaliśmy. 

Kto z nas nie lubi eksperymentować w łóżku? Dobrze wiemy, że aby atmosfera między kochankami zawsze była gorąca, należy ją regularnie podgrzewać. Dobrym pretekstem do znalezienia nowych łóżkowych inspiracji są święta!

ZOBACZ TAKŻE: Krwawy sekret seksownej polskiej pogodynki. „Po rżnięciu ślizgałam się na…”

Świąteczna kamasutra

Wystarczy odrobina wyobraźni! Po co po raz kolejny kochać się w łóżku? Warto wyjść poza nie i spróbować czegoś zupełnie nowego. Dobrym miejscem może okazać się salon albo dywan przy rozpalonym kominku.

ZOBACZ TAKŻE: Uczeń pochwalił się na Snapie seksem z nauczycielką. „Wchodziłem w nią głęboko”

Ofeminin.pl proponuje także uprawiane seksu w nowych pozycjach, np. „na sanki” czy „na renifera”. Jak uatrakcyjnić swoje doznania? Wystarczy zainwestować w świąteczne czapki z porożem i bawić się do rana!

Jingle Balls, czyli słodki poczęstunek

Portal AskMen.com proponuje swoim czytnikom świąteczne zabawy o nazwie ”w dół komina”, czyli seks analny z akcesoriami albo „Jingle Balls” czyli obtoczenie jąder w słodkim lukrze a potem poczęstować kochankę słodką niespodzianką.

Źródło: planeta.fm

...

Zobacz również

Nie masz ochoty na seks? Te rzeczy ZABIJAJĄ TWOJE LIBIDO!

Największe seksskandale show-biznesu