Jeśli dobrze się przyjrzeć, w rysach tej piękności można dostrzec coś znajomego… Tak, to córka jednej z najpopularniejszych modelek w historii. Teraz sama podbija świat mody. Do swoich pokazów angażują ją najwięksi projektanci.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni – to powiedzenie idealnie pasuje do Kai Gerber, nastoletniej córki Cindy Crawford. 16-latka jest jednym z najgorętszych nowych nazwisk w świecie mody. Debiutowała sesją zdjęciową dla Versace kilka lat temu, dziś można zobaczyć ją na wybiegach u największych. Pomimo młodego wieku doskonale radzi sobie z presją, jakiej trudno uniknąć w modelingu.

Nie wszystkich to jednak przekonuje – są i tacy, którzy krytykują Crawford za to, że pozwoliła nastolatce tak wcześnie rozpocząć karierę. Słynna modelka na emeryturze nie przejmuje się takimi opiniami. Jak tłumaczy, jej własne doświadczenie ze światem mody pozwala jej czuwać nad córką na bieżąco, a poza tym ufa w jej rozsądek. Dodaje też, że znacznie bardziej przeraża ją to, że Kaia niedługo może zostać kierowcą, niż modelką.

Niedawno Gerber świętowała kolejny olbrzymi sukces. Na początku października otworzyła pokaz Chanel, tradycyjnie uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych w branży. Jeszcze w latach 90. jej mama występowała dokładnie w tej samej roli. Niektórzy twierdza nawet, że to głównie pozycja samej Cindy pozwoliła jej córce rozwinąć skrzydła w świecie wielkiej mody.

...

Zobacz również

Okrzyknęli ją najpiękniejszą matką świata! Ta dziewczyna rozpala wyobraźnię internautów

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!