Rozpoznawalna dziś w całym kraju gwiazda TVN zamieściła swoje zdjęcie z dzieciństwa w mediach społecznościowych. Do prawdy trudno poznać dziecko widniejące na fotografii. Poznajecie tę dziewczynkę?

Starzenie jest nieodwracalnym procesem, z którym nie da się wygrać. Niektórzy celebryci, by wyglądać młodziej stosują różne zabiegi jak operacje plastyczne. Inny natomiast starzeją się z godnością i z dumą ukazują się światy tacy, jakimi są.

Co jakiś czas w mediach pojawiają się fotografie twórców naszej rodzimej popkultury, przedstawiające ich w młodości, a nawet w dzieciństwie. Zdjęcia te przyciągają uwagę mediów i leją miód na serca fanów, którzy tylko czekają na kolejną możliwość jeszcze lepszego wglądu w prywatną sferę swoich idoli.

Małgorzata Rozenek dziś jest gwiazdą TVN

Fani „Azja Express” czy „Iron Majdan” będą w szoku, widząc to, co opublikowała Małgorzata Rozenek. Na jej Instagramie pojawiła się fotografia, na której widnieje w bardzo młodym wieku.

Taka mnie jakaś melancholia dziś złapała… Miałam cudowne dzieciństwo, również dzięki naszym kochanym psom Niutka i Drops. Jak nazywały się wasze psy z dzieciństwa? – napisała w opisie Rozenek.

Trudno uwierzyć w to, jak bardzo zmieniła się Rozenek. Ta słodka dziewczynka jest dziś wielką celebrytką. Ciekawe, czy kiedykolwiek w dzieciństwie pomyślała, że zostanie taką gwiazda.

fot. Instagram.com/m_rozenek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kuriozalny pomysł kościoła. Nie uwierzycie jak chcą zarobić na wiernych
  2. Zaskoczenie! Oto gwiazdy, które NIE WZIĘŁY udziału w Czarnym Proteście
  3. Edyta Górniak na okładce pisma dla gejów. LGBT krytykuje: „SZTUCZNA, FAŁSZYWA OSOBA”

Co wolisz, TVN czy TVP?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]

źródło: Inistagram.com/m_rozenek