Poznajecie go? Dzisiaj ma 28 lat, a kobiety wzdychają na jego widok

Poznajecie go? Dzisiaj ma 28 lat, a kobiety wzdychają na jego widok

Nikt się nie spodziewał, że z tego mężczyzny wyrośnie taki przystojniak. Zmienił się nie do poznania. Dzisiaj ma 28 lat, a kobiety wzdychają na jego widok.

Gwiazdy czasami chwalą się swoimi metamorfozami. Pokazują jak wyglądali kiedyś, a jak teraz. Zazwyczaj jest to zmiana na lepsze i z brzydkiego kaczątka wyrasta piękny łabędź. Tak jest i w tym przypadku. ZOBACZ TAKŻE: CAŁY KRAJ OPŁAKUJE KOSZMARNĄ ŚMIERĆ PIĘKEJ MODELKI. ZGINĘŁA PRZEZ POLAKA Rafał Maślak, bo o nim mowa, to jeden z najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Nie bez przyczyny w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Doceniono go również w konkursie Mister International 2014 w Seulu, gdzie został 3 vice-Misterem, więc jest jednym z najprzystojniejszych także na świecie.

To przez chorobę

Maślak przyznał się do tego, że nie zawsze tak dobrze wyglądał. Zupełnie inaczej prezentował się 7 lat temu jeszcze przed metamorfozą. Miał bardzo chudą sylwetkę i był bardzo zakompleksiony. Jak się okazało, Maślak był chory, miał niedoczynność tarczycy i przez to tak wyglądał, a nie inaczej. - Bałem się wychodzić do ludzi. Bałem się, że będę krytykowany. Zastanawiałem i martwiłem na zapas co na mój temat powiedzą i pomyślą inni... ?? Moja niska samoocena i cherlawy wygląd był wynikiem choroby, przez którą schudłem 20 kg. Dzięki wielomiesięcznemu leczeniu udało mi się pokonać skutki nadczynności tarczycy. (...)To właśnie wtedy po raz pierwszy znalazłem w sobie odwagę, żeby żyć pełną piersią i realizować cele - napisał pod zdjęciem na Instagramie Rafał Maślak. ZOBACZ TAKŻE: ANJA RUBIK POSZŁA NA CAŁOŚĆ! OSTRA SESJA, JEST ZUPEŁNIE NAGA Na jego Instagaramie pod tym zdjęciem jest bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Prócz 17 tysięcy polubień, wiele kobiet wychwala metamorfozę Maślaka. Jest dla nich nowym obiektem pożądania, ale także wyznacznikiem, że jeżeli bardzo się czegoś chce, to można to osiągnąć tylko trzeba mieć odwagę, by zrobić ten pierwszy krok. Fot. Instagram/Rafał Maślak Źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News